Terazi: Günlük Burç Yorumları - 3 Nisan

terazi: günlük burç yorumları - 3 nisan

Terazi

Genel

İnsanlar sizin arkadaşlığınızı özlüyor olabilir. Fark edileceğinizi ya da takdir edileceğinizi bildiğiniz ortamlara katılmaya özen gösterin. Başkalarının hatalarını yargılamak yerine iyi yanlarını görmeye çalışın. Tüm yaptığınız arkalarından konuşmak ve sadece kişiliklerinin olumsuz yönlerini anmak olduğu takdirde insanlar sizi özlemekten vazgeçeceklerdir.Eşim beni aldatıyor mu?

Aşk Burç Yorumları – 3 Nisan

Bugün sevdiğiniz birinin sevgisi sizi şaşırtabilir. Eğer bir ebeveynseniz, çocuğunuz size sarılabilir ve sizden ekstra kucaklaşma ve ilgi isteyebilir. Çocuğunuzla iletişi kurmak için zaman ayırmaya çalışın ve onunla biraz oyun oynayın. Ya da eşiniz/seviglinizin canlı enerjisi ile karşılaşabilir, birlikte özel bir akşam planlamak isteyebilirsiniz. Telefonu kapatıp “Rahatsız Etmeyin” modunu açın ve mum ışığında biraz vakit geçirin.

İş ve Kariyer Burç Yorumları – 3 Nisan

Duygularınızı normalden biraz daha saklı tuttuğunuzu fark edebilirsiniz. Bugünün enerjisi, sizden sersemliği bir kenara koyup işin başına geçmeni istiyor. İşle ilgili bir projeyi tutkuyla ele alın. Sayesinde çok şey başarabileceğiniz güçlü bir dayanıklılığa sahip olacaksınız. Bugün aşk hayatınızın dikkatinizi dağıtmasına izin vermemeye çalışın, sizi çağırıyor olsa bile.

Maddi Durum Burç Yorumları – 3 Nisan

Bugün size oldukça moral bozucu bir telefon gelebilir. Bu, geçici olan projelerinizden biriyle ilgili bir aksilik haberi olabilir fakat yine de size bir hayal kırıklığı yaşatabilir. Sizi raahtsız etmeyen bazı küçük detaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ve bu da çok fazla zamanınızı alabilir. Metanetli olun, hala iyisiniz. Hayal kırıklığının size galip gelmesine izin vermeyin.

İyi Yaşam Burç Yorumları – 3 Nisan

Günün enerjisi, seni haftalar önce başladığın bir projeyi bitirmeye sevk ediyor. Kimliğinde bir miktar değişim yaşanabilir; bu tanıştığın insanlar yoluyla veya giriştiğin eylemlerle olabilir. Fakat kim olduğunun farkına varmak yeterli değildir; dikkate alınması gereken başka meseleler de olabilir.

Şu an ruhsal konulara kafa yoruyor olabilirsiniz. Belki de dini görevinizi yerine getirirken duyduğunuz bir şeyden etkilendiniz. Ya da sizi derin düşüncelere sevk eden bir şeyler okumuş olabilirsiniz. Bir aile bireyiyle aranızdaki ilişkiyi analiz etmeye yönelmiş olabilirsiniz. Bugün sizin için bir şeyleri çözmek açısından son derece ideal bir gün. Zorlayıcı bir kişisel meseleyi çözmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

1 Nisan – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Mars ve Satürn sizi kendinizi aşmaya davet ediyor. Venüs ise duygusal yaşamınıza renk katıyor. Bu pozitif etkilerin altında sizi harika bir hafta bekliyor.

nisan aylık burç yorumları

21 Nisan sizin gününüz!. Boğa burcundaki Jüpiter ve Uranüs Kavuşumu cesaretinizi ikiye katlıyor, kendinizi kanıtlamak ve kişisel başarınız için adımlar atmak konusunda destek oluyor. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirecek ve biri huzurunuzu bozduğunda tepki göstermekten geri durmayacaksınız.

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World