Teknoloji şirketi Specialized’in elektrikli bisikleti ilgi çekiyor

teknoloji şirketi specialized’in elektrikli bisikleti ilgi çekiyor

250 W motora sahip olan bisiklet, kullanmaya başlar başlamaz profesyonel insanların üretiminden geçtiği net bir şekilde belli oluyor.

250 W motora sahip olan bisiklet, kullanmaya başlar başlamaz profesyonel insanların üretiminden geçtiği net bir şekilde belli oluyor. Ergonomisi çok gelişmiş olan bu model kendi isteğinize göre opsiyon olarak satılan onlarca aksesuar ile karşımıza çıkıyor. Üzerindeki sensörler ile çalışan süspansiyon sistemi sayesinde son derece konforlu şekilde sporunuzu yapabilirsiniz. Bu bisikleti çalıştırmak için bir kontak çevirmek veya bir düğmeye basmak yerine, pedalları çevirerek ilk gücü siz veriyorsunuz Sadece boyası için bile büyük bir AR-GE çalışması yapılan ve Specialized adlı şirketin ürünü olan bu bisikleti satın almanın çok büyük bir dezavantajı var.Bu dezavantaj ise fiyatı. Şu an tam 2000 dolar değerinde olmasına rağmen Avrupa’da doğa sporları ile ilgilenler tarafından çok büyük ilgi görüyor. Pedallara bağlı olan motorlar sayesinde siz pedal çevirdikçe sarj olan bu model bizlere tam dolu batarya ile 70 km bir menzil sunuyor. Geçtiğimiz yıllarda elektrikli bisikletlere olan ilgi fazlasıyla arttı İlerleyen nüfus artışı ile birlikte artan araç sayısı özellikle Avrupa’da ve tüm dünyada trafik sıkışıklığının artmasına sebep oldu ve insanlar artık elektrikli scooter ve elektrikli bisiklet gibi taşıtları tercih etmeye başladı. Uzmanlar önümüzdeki yıllarda bu tarz ulaşım araçlarının kullanımının fazlasıyla artacağını düşünüyor.

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World