Te iPhone’y otrzymają system iOS 18. Pogłoska brzmi zaskakująco

Które urządzenia od Apple’a otrzymają nowy system w tym roku? Plotka przynosi dobre wieści dla osób, które jeszcze nie zdecydowały się na zakup najnowszego i najświeższego iPhone’a, ponieważ nawet posiadacze 6-letnich urządzeń mogą spodziewać się czegoś miłego.

iOS 18 oraz iPadOS 18 zbliżają się do nas coraz szybciej, a ich pierwsze wersje powinny zostać wypuszczone za kilka miesięcy – co da nam pierwszy wgląd w to, co szykuje firma z Cupertino. Plotki głoszą, że tegoroczna aktualizacja będzie ogromna pod względem nowości: urządzenia Apple mają otrzymać generatywną sztuczną inteligencję. Nie wiemy, czy wszystkie, czy tylko te najnowsze. Co ciekawe, Samsung pokazał swoją SI, Galaxy AI, w styczniu tego roku. A to oznacza, że Apple może dogonić czołówkę pod względem nowości. Tylko to przyjdzie oficjalnie dopiero we wrześniu. Czego dowiedzieliśmy się teraz?

Lista iPhone’ów z systemem iOS 18?

Choć oficjalna lista urządzeń kompatybilnych z iOS 18 nie została jeszcze opublikowana przez Apple’a, nieoficjalne informacje wyciekły na X (dawnym Twitterze). Wpis z prywatnego konta, które w przeszłości ujawniało wiarygodne informacje, został szybko usunięty, ale nie umknął uwadze Aarona Perrisa z MacRumors.

Według Perrisa lista obejmuje urządzenia takie jak:

iPhone 15 iPhone 15 Plus iPhone 15 Pro iPhone 15 Pro Max iPhone 14 iPhone 14 Plus iPhone 14 Pro iPhone 14 Pro Max iPhone 13 iPhone 13 mini iPhone 13 Pro iPhone 13 Pro Max iPhone 12 iPhone 12 mini iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 11 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone SE (2. generacja) iPhone SE (3. generacja)

Gdyby to się sprawdziło, użytkownicy iPhone’a XR (i XS/XS Max) mogliby poczuć się wyróżnieni, gdyż tej trójcy wybije we wrześniu sześć lat od pierwszego wyjścia na rynek. Zważywszy na to, że Apple mówi o co najmniej pięciu latach aktualizacji do najnowszego systemu, to byłaby miła niespodzianka. A to nie koniec nowości.

te iphone’y otrzymają system ios 18. pogłoska brzmi zaskakująco

iPhone XR opinie

iPhone XR. Wydany w 2018 roku, nadal ma najnowszy system iOS

Na Spider’s Web przeczytasz więcej o Apple’u:

Oto ekologiczne etui od Apple’a. Tak wygląda po kilku miesiącach Gogle Apple Vision Pro pękają bez powodu. Budzisz się i masz problem iPhone’y 16 Pro w nowych kolorach. Wyglądają bardzo znajomo

Które iPady mogą otrzymać system iPadOS 18?

To samo konto, które podało informacje dotyczące kompatybilności iOS-a 18, dodało również informacje o iPadach, które mają dostać najnowszy system. Nie ma żadnego zaskoczenia, chociaż użytkownicy starych iPadów Pro mogą mieć wreszcie powody do wymiany. Oto lista urządzeń, które według plotki, mają otrzymać system iPadOS 18 we wrześniu:

iPad Pro: modele z 2018 roku i nowsze iPad Air: modele z 2019 roku i nowsze iPad mini: modele z 2019 roku i nowsze iPad: modele z 2020 roku i nowsze

Najnowsze wersje systemów, takie jak iOS 18, iPadOS 18, watchOS 11 czy kolejny MacOS zostaną zaprezentowane na konferencji WWDC 2024 w czerwcu. Wtedy oficjalnie poznamy nowe funkcje oraz dokładną listę kompatybilności.

News Related

OTHER NEWS

Horoskop dzienny - wtorek 28 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny – wtorek Horoskop dzienny na wtorek 28 listopada. Księżyc u wielu zodiaków zamiesza. Co cię czeka pod koniec miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź. Horoskop dzienny – Baran Horoskop dzienny ... Read more »

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World