Taťjana Medvecká oslavila sedmdesát: Řítím se životem a tancuju, jak nejrychleji umím, říká

taťjana medvecká oslavila sedmdesát: řítím se životem a tancuju, jak nejrychleji umím, říká

Herečka Taťjana Medvecká nečekala, že jí kolegové vystrojí tajnou oslavu.

Známá herečka Taťjana Medvecká je jasným důkazem toho, že věk je jen číslo. Začátkem listopadu oslavila své sedmdesáté narozeniny, ale její neutuchající energii a vitalitu by jí mohly s přehledem závidět i mnohem mladší ročníky. Hvězda českých filmů i divadelních pódií v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak se udržuje fit i jak si užívá svou roli babičky.

Samé oslavy

Herečka Taťjana Medvecká, kterou diváci znají z celé řady českých filmů, nedávno vkročila do nového životního desetiletí, sedm křížků na krku by ale vždy pozitivně naladěné umělkyni hádal jen málokdo. “Na můj vkus bylo těch oslav nějak hodně,” řekla se smíchem eXtra.cz Medvecká.

“Já jsem takovej člověk, kterej spíš pořád pracuje a žije takovým normálním způsobem života, a najednou jedna oslava, druhá oslava, třetí oslava, a když už jsem měla minulý týden ve Viole pocit, že už je konec, tak ejhle, přijdu do Planetária a tady mě čeká další oslava,” dodala herečka, pro kterou její kolegové uspořádali v prostorách pražského planetária narozeninové překvapení.

Taťjana je neskutečně energická žena, která kolem sebe dokáže rozpoutat hurikán dobré nálady. “Víte co, já mám asi tu šťastnou dispozici, že jsem vděčná za to, že jsem tady, že jsem se dožila tohohle věku, že mám rodinu, že mám práci, a to mi přináší radost,” prozradila, jak se udržuje v kondici.

Rozlítaná babička

Radit ženám, jak stárnout s grácií, si prý ale netroufá. “Já se tím životem tak řítím, tančím tak rychle, jak dokážu. Mám štěstí, že dělám práci, která mě baví, mám kolem sebe hodný, dobrý lidi, co bych měla chtít víc,” řekla členka ansámblu Národního divadla na tiskové konferenci k novému filmu Lítá v tom, kde se objeví společně s Kryštofem Hádkem a Kristínou Svarinskou.

V nové komedii se Taťjana Medvecká objeví v roli babičky, kterou je i ve svém soukromí. “Já jsem babička, která v tom pěkně lítá. Stále jsem na plný úvazek v divadle a občas teda i něco natočím, tak rozhodně nejsem hlídací babička, ale spíš taková sváteční,” přiznala herečka. “Samozřejmě mě to mrzí, ale ono je to tak těžký, když celý život pracujete, nabídky jsou četný a vy to máte rádi… no prostě řeknete jo té práci, ale pak máte míň těch vnoučátek,” dodala s povzdechem Taťjana, která je trojnásobnou babičkou.

Související články

News Related

OTHER NEWS

EU pochopila chybu vítání migrantů až díky V4. S Green Dealem ale prohráváme, míní experti

Politický geograf Vladimír Baar a komentátor Martin Schmarcz Až díky V4 začal západ Evropy chápat, že je bezbřehé vítání migrantů obrovská chyba, řekl politický geograf Vladimír Baar ve vysílání CNN ... Read more »

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »
Top List in the World