Steczkowska ma dwóch synów. Leon wybrał muzykę, a Stanisław zupełnie co innego. "Rodzice nie byli przekonani"

Leon Myszkowski dał się już poznać szerzej publiczności podczas występów muzycznych czy wywiadów. Jego młodszy brat dla niektórych wciąż jest nieznany w polskim show-biznesie. Sprawdźcie, co o nim wiadomo!

Justyna Steczkowska jest mamą trójki dzieci – Leona, Stanisława i Heleny. Synowie wokalistki również funkcjonują w polskim show-biznesie. Starszy postanowił pójść ścieżką mamy – również działa w branży muzycznej jako DJ i producent. Co z kolei robi Stanisław Myszkowski?

Zobacz wideo Co Leon Myszkowski planuje kupić mamie?

Starszy syn Steczkowskiej wybrał muzykę. Młodszy natomiast poszedł w przeciwną stronę

Stanisław Myszkowski podobnie jak jego mama oraz brat, również jest utalentowany muzycznie. Czy planuje w związku z tym pójść drogą estradową? – Estradową nie. Granie na fortepianie jest umiejętnością, na którą poświęciłem sześć lat w szkole muzycznej. Mama mnie wspierała przez cały czas. Nie chcę dalej iść tą drogą, bo nie jest to dla mnie. Jestem bardzo wdzięczny mojej mamie, że potrafiła mnie zatrzymać w tej szkole muzycznej, bo jednak umiejętność grania na fortepianie to jest coś bardzo fajnego – oznajmił Stanisław Myszkowski w rozmowie z Karoliną Sobocińską z Plotka. – Nie jest to super przydatne, ale jak zagram mojej dziewczynie na fortepianie to jest przeszczęśliwa – dodał. Co w takim razie planuje robić w życiu tegoroczny maturzysta? – Jak na razie planuję zdać maturę, jak najlepiej potrafię. Zastanawiam się nad studiami, najpewniej w Warszawie – powiedział Stanisław Myszkowski. Rozważa kierunek związany z żywnością, gdyż właśnie interesuje się przemysłem i nowinkami technologicznymi.

Rodzice też na początku nie byli przekonani do tego, ale jak zobaczyli, że potrafię operować tą wiedzą, to uznali, że dadzą mi wolną rękę – przyznał Stanisław Myszkowski.

Stanisław Myszkowski o swoich planach

Stanisław Myszkowski o swoich planach PLOTEK EXCLUSIVE

Młodszy syn Steczkowskiej rozważał pójście do “Top Model”. Jego brata to rozbawiło

Ojciec Myszkowskich pracował jako model, a jego synowie również mają warunki, aby działać w tej branży. – Jestem w agencji modelingowej już od jakiegoś czasu – wyznał Stanisław Myszkowski. – Uznałem, że mogę spróbować – dodał. Czy w takim razie syn Steczkowskiej myślał o wzięciu udziału w programie “Top Model”? – Przeszło mi to przez głowę, czemu nie? – powiedział. Co na to jego starszy brat? – Nie wiem, co daje obecnie program “Top Model” – zaczął rozbawiony Leon Myszkowski. – Wydaje mi się, że młody [Stanisław – przyp. red.] jest raczej modelem do zdjęć – oznajmił. Dodał ponadto, że lepiej jego brat sprawdziłby się w “MasterChefie”. Stanisław Myszkowski jest bowiem uczniem szkoły gastronomicznej. Sam zainteresowany dodał jednak, że nie planuje pójść do popularnego formatu kulinarnego. Woli gotować dla bliskich. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii.

Stanisław Myszkowski, Leon Myszkowski o planach

Stanisław Myszkowski, Leon Myszkowski o planach PLOTEK EXCLUSIVE

News Related

OTHER NEWS

Horoskop dzienny - wtorek 28 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny – wtorek Horoskop dzienny na wtorek 28 listopada. Księżyc u wielu zodiaków zamiesza. Co cię czeka pod koniec miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź. Horoskop dzienny – Baran Horoskop dzienny ... Read more »

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World