Sourozenci Jordánovi po letech spolu. Pagáčová se Štáfkem ušli od Ulice pořádný kus cesty, dnes je zdobí úspěšné kariéry

sourozenci jordánovi po letech spolu. pagáčová se štáfkem ušli od ulice pořádný kus cesty, dnes je zdobí úspěšné kariéry

Sourozenci Jordánovi ze seriálu Ulice Patricie Pagáčová a Jakub Štáfek.

Jedny z prvních rolí pro ně byla dvojčata v seriálu Ulice. Krásná herečka Patricie Pagáčová v roli Terezy Jordánové a Jakub Štáfek v roli Matěje Jordána se spolu setkávali téměř každý den po dobu dvanácti let na natáčení. V té době to však byli mladí teenegeři, kteří s herectvím teprve začínali. Ovšem dnes jsou známý pro naprosto jiné role. Stále se, ale setkávají jak před kamerami, tak i na různých akcích. Nyní se spolu ukázali na tiskové konferenci k jarnímu schématu TV Nova, kde nechyběla ani redakce eXtra. Jak se sourozenci Jordánovy po takové době změnili a kam se herci posunuli?

Dvanáct let se setkávala Patricie Pagáčová a Jakub Štáfek na natáčení seriálu Ulice, kde ztvárnili oblíbené role dvojčat Terezy a Matěje Jordánových. Ty pro ně byli jednou z prvních zkušeností s herectvím a vstup do světa šoubyznysu.

Dnes jsou však slavní pro naprosto jiné role, stále jsou však velmi oblíbenými a vyhledávanými herci. Nyní se setkali i na tiskové konferenci k jarnímu schématu TV Nova, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Z fotografií je zjevné, že se velmi rádi vidí.

Patricii sledují statisíce lidí

Patricie patří jednoznačně mezi velmi oblíbené herečky u nás, to potvrzuj i její fanouškovská základna na sociálních sítích, kde ji sleduje skoro 600 tisíc lidí. Jako dítě se objevila v rodinném seriálu Ranč u Zelené sedmy. Nejvíc se však do srdcí diváků zapsala coby Tereza z Ulice. S postavou prakticky vyrostla v mladou dámu, která se rozhodla zkusit štěstí i jinde.

Zahrála si například sestřičku Evu v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 i v minisériích Iveta a Devadesátky. Jednu dobu ji lidé vídali za porotcovským pultíkem v hudební soutěží SuperStar. Na podzim se kráska vrátila i na divadelní prkna, konkrétně v Divadle Na Jezerce účinkuje ve hře Bylo nás pět.

V soukromém životě má Patricie s manželem Tiborem Pagáčem malou dcerku Bibianu, kterou z celého srdce miluje.

Štáfek jako “Lavi”

A stejně jako pro Patricii i pro Jakuba Štáfka byla role Matěje v roce 2005 první velkou rolí, dnes je však ale pro celou republikou známý dvou rolí fotbalisty Juliuse “Lavi” Lavického v komediálních seriálu Vyšehrad, který dokonce sám režíroval. Seriál se stal velice rychle hitem, ze kterého vzešel i stejnojmenný film.

Od komediálních rolí se však přesunul i ke krimi žánru v seriálu Specialisté, kde hrál kapitána Lukáše. Poté i k novému seriálu Extraktoři, kde ho můžeme vidět coby operativce civilní rozvědky. V soukromém životě se stali před nedávnem Jakub s krásnou manželkou Dominiko šťastnými dvojnásobnými rodiči.

Štáfek je mimo jiné i milovník bojového umění. V roce 2019 měl svůj první profesionální MMA zápas a soupeře zdolal již v prvním kole knockoutem.  jak se po letech Patricie a Jakub změnili se můžete podívat v galerii.

Související články

News Related

OTHER NEWS

EU pochopila chybu vítání migrantů až díky V4. S Green Dealem ale prohráváme, míní experti

Politický geograf Vladimír Baar a komentátor Martin Schmarcz Až díky V4 začal západ Evropy chápat, že je bezbřehé vítání migrantů obrovská chyba, řekl politický geograf Vladimír Baar ve vysílání CNN ... Read more »

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »
Top List in the World