Rosjanin wjechał w grupę 11 poborowych. Nagranie niesie się po sieci

rosjanin wjechał w grupę 11 poborowych. nagranie niesie się po sieci

Rosyjski porucznik przejechał poborowych

Szokujące nagranie niesie się po sieci. Rosyjski porucznik miał potrącić 11 poborowych idących jezdnią. Do wypadku miało dojść 2 grudnia na drodze z Pietropawłowska do Jelizowa na Kamczatce. Kilku poszkodowanych trafiło do szpitala. Mieli naprawdę bardzo wiele szczęścia.

Szokujące nagranie z Kamczatki niesie się po platformie X (dawniej Twitter). Doszło tam do szokującego wypadku z udziałem kierowcy samochodu i grupy pieszych. Kierowca auta potrącił kilka osób. Według medialnych doniesień, za kierownicą siedział rosyjski wojskowy w stopniu porucznika, zaś poszkodowani byli poborowymi.

Szokujący wypadek na Kamczatce. Porucznik wjechał w poborowych

Wypadek miał miejsce 2 grudnia na 26. kilometrze autostrady Pietropawłowsk Kamczacki – Jelizowo na Kamczatce, półwyspie znajdującym się na wschodnim skraju Rosji. Jak możemy zobaczyć na filmie, samochód jedzie ciemną drogą. Z nagrania wynika, że jest ona bardzo śliska. Na jezdni błyszczy się lód.

Kierującego mija najpierw auto jadące w przeciwnym kierunku. Po chwili dochodzi do dramatycznego zdarzenia. Pojazd, w którym zainstalowana jest kamerka, nagle zjeżdża i uderza w grupę ludzi idących jezdnią. Następnie ląduje na poboczu.

Zobacz koniecznie: Bestialskie zachowanie Rosjan. Spotkała ich zasłużona kara

Tylko jedna osoba spośród pieszych miała na sobie odblaskową kamizelkę. Pozostali założyli ciemne odzienie, co z pewnością było błędem. Nie sposób było ich dostrzec na drodze. Na nagraniu tuż po wypadku słychać głosy Rosjan. Pojazd buja się, jakby zawisł nad przepaścią lub na drzewie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wedle doniesień, jakie pojawiają się na X (Twitterze), samochód potrącił łącznie jedenaście osób. Aż sześć z nich trafiło do szpitala z poważnymi obrażeniami. Jeśli wszystkich uda się uratować mimo obrażeń, będzie można to określić mianem cudu. Wedle informacji zamieszczonych na profilu Mash na Telegramie, kierowca poruszał się z prędkością około 80 km/h. To z pewnością zbyt szybko jak na warunki panujące na drodze.

Poszkodowani w wypadku to poborowi z lokalnej jednostki wojskowej. Autem, wedle doniesień Biełsatu, kierował 27-letni porucznik Igor N. Był trzeźwy w momencie zdarzenia. Zeznał, że oślepiło go światło samochodu jadące z naprzeciwka.

Zobacz także: Rosjanin zadzwonił do żony. Tego się nie mógł spodziewać

News Related

OTHER NEWS

Horoskop dzienny - wtorek 28 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny – wtorek Horoskop dzienny na wtorek 28 listopada. Księżyc u wielu zodiaków zamiesza. Co cię czeka pod koniec miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź. Horoskop dzienny – Baran Horoskop dzienny ... Read more »

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World