Realme GT5 Pro’nun tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı

realme gt5 pro’nun tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı

Çinli telefon üreticisi Realme son dönemde akıllı telefon pazarında istediği kadar etkili olamıyor belki ama zaman zaman dikkat çekici telefonlar piyasaya sürmeye devam ediyor.

Çinli telefon üreticisi Realme son dönemde akıllı telefon pazarında istediği kadar etkili olamıyor belki ama zaman zaman dikkat çekici telefonlar piyasaya sürmeye devam ediyor. Ağustos ayında piyasaya sürdüğü son amiral gemisi akıllı telefonu Realme GT5 ile performans testlerinde en üst sıralarda yer almayı başaran şirket, çok yakında GT5’in daha da gelişmiş versiyonu olan GT5 Pro’yu kullanıcılarla buluşturacak. Realme’nin şu ana kadarki paylaşımlarına bakılırsa teknik özellikleriyle bu yılın en iddialı akıllı telefonlarından biri olacak Realme GT5 Pro, önümüzdeki ay resmi olarak tanıtılacak. Realme, bugün bir paylaşım yaparak merakla beklenen yeni telefonunun lansman tarihini açıkladı. Realme GT5 Pro, 7 Aralık’ta resmen tanıtılacak. Geçtiğimiz hafta GT5 Pro’nun Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinden güç alacağını resmi olarak açıklayan Realme yönetimi, sonraki günlerde de telefonu hakkında paylaşımlara devam etti. Yeni telefonu hakkında oldukça iddialı konuşan Realme, GT5 Pro’nun 3000 nit’lik maksimum parlaklığıyla piyasadaki en parlak telefon ekranına sahip olacağını söylüyor. Öte yandan yine Realme’ye göre GT5 Pro, hem kamera hem de şarj hızı konusunda çığır açan bir akıllı telefon olacak. GT5 Pro’nun telefoto kamerasının düşük ışık çekimlerinde yeni bir çağ açacağını söyleyen Realme, batarya hızı konusunda da çıtayı yukarı çekeceklerini iddia ediyor. Realme GT5’in 240 W hızlı şarj özelliğiyle piyasadaki en iyilerden olduğunu hatırlatan Realme yöneticisi, GT5 Pro’nun şarj hızının daha da yüksek olacağını ima eden açıklamalarda bulundu.

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World