"Paslı mührü söküp atmayı başaracağız"

“Paslı mührü söküp atmayı başaracağız”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçelinin konuşmasından öne çıkanlar şöyle;

“Cumhuriyetin yeni yılında mahalli idareler seçimi için insan üstü bir şekilde çalışıyor hazırlık yapıyoruz. Cumhur İttifakının başarısına yeni bir halka ekleyeceğiz. 14 Ekim 2023 tarihinde Bursa merkezli başlattığımız bölge idareler toplantılarımızın sonuncusunu Ankarada yaptık. Biz hiç kimseyi ayırmadık ayırmayacağız. Türk milleti onur milletidir. Bizim anlayışımıza göre herkes eşittir Türkiyede.

Sözde ve bölücü bir sanatçının hürmetle elini öpüp ardından onurum, gururum diyen CHP Genel Başkanına hatırlatırım ki, bizim onurumuz da gururumuz da Türk milletidir ve ona mensubiyet duygusu gösteren herkestir.

ÖZGÜR ÖZELİN SÖZLERİNE TEPKİ

Hangi Kürt kökenli kardeşim herhangi bir imkandan mahrum kalmıştır. Vatandaşlarımıza her kapı açık değil midir. Bölücülük parkurunda CHP ile HEDEPin yarışmasında öne çıkan olmaz. HEDEP demek CHP demektir. Artık CHP ile PKK arasındaki teğet noktalar sayılamayacak kadar fazlalaşmıştır.

“CUMHUR İTTİFAKI GÜVENLİ BİR LİMANDIR”

Cumhur İttifakı, İstanbulda, Ankarada zilleti savurup indirecektir. Cumhur İttifakı güvenli bir limandır. Yerel seçimlere 125 gün var, çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız.

“TİKTOK REZALETLERİ SALGIN GİBİ YAYILMAKTADIR”

Saadet zincirleri gerçekten de milletimizde haklı bir öfkeye neden olmaktadır. TikTok rezaletleri salgın gibi yayılmaktadır. Türkiye bu kirliliğe daha fazla maruz kalmamalıdır.

“PARLI MÜHRÜ SÖKÜP ATMAYI BAŞARACAĞIZ”

Her şeyden önce Türkiye anlayışıyla huzur olacağız, ufuk olacağız, müjde olacağız, her insanımızın elinden tutup kızıl elmaya vasıl olacağız. CHP Genel Başkanı Ekrem Bey İstanbula mühürlü, ben CHPnin başarısına mühürlüyüm demiş, biz o paslı mührü söküp atmayı da başaracağız.

“GEÇİCİ ATEŞKES ÜMİT VERİCİDİR”

İsrail ile Filistin arasında kalıcı barışın yanındayız. Bir halkın toplu katliamına hiç kimse seyirci duramaz. Geçici ateşkes ümit vericidir. “

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World