Özgür Özel ve Meral Akşener ne zaman görüşecek?

özgür özel ve meral akşener ne zaman görüşecek?

İYİ Parti yerel seçimlere müstakil girme kararı aldı. Ancak CHP iş birliği olması için İYİ Parti ile temasları arttırdı. Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nun peş peşe İYİ Parti lideri Akşener ile görüşmesinin ardından gözler CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in Akşener ile ne zaman görüşeceğinde. O sorunun yanıtını parti sözcüleri verdi.

İYİ Parti yerel seçimlere müstakil girme kararı aldı. Ancak CHP iş birliği olması için İYİ Parti ile temasları arttırdı. Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nun peş peşe İYİ Parti lideri Akşener ile görüşmesinin ardından gözler CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in Akşener ile ne zaman görüşeceğinde. O sorunun yanıtını parti sözcüleri verdi. Önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ziyaret etti, sonra da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu telefonla aradı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yerel seçim için işbirliğine yönelik CHP’den adımlar geliyor. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İstanbul’da sadece CHP’lilerin oylarıyla kazanmadık. Bir ittifakımız vardı, İstanbul’a iyi geldi demişti. İYİ Parti başkanlık divanı sonrası konuşan parti sözcüsü Kürşad Zorlu, Özel’in o açıklamalarını olumlu bulduklarını söyledi. İfade edenler için söylemiyorum ama doğru bilgilerin kamuoyuna yansıdığını görmekten mutlu oluyoruz. Evet 2019’da İYİ Parti’nin teklifi ile o işbirliğinin zemini oluşturuldu dedi. ZORLU: ÖZEL’İN RANDEVU TALEBİ ULAŞMADI Peki Özgür Özel ve Meral Akşener görüşmesi ne zaman olur? Zorlu, Özgür Özel’den herhangi bir randevu talebi gelmediğini söyledi. İYİ Parti GİK’te alınan seçimlere müstakil girme kararını hatırlattı. Siyasi partiler yetkili organları eliyle, onların aldığı kararların hayata geçirilmesiyle idare edilir. Biz de bu esas üzerinden kararımızı en etkin biçimde hayata geçirmek için çalışmalarımızı yürütüyoruz diye konuştu. YÜCEL: ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE BİR ARAYA GELİRLER CHP MYK ve parti meclisi sonrası kameralar karşısına geçen CHP Sözcüsü Deniz Yücel de bir kez daha işbirliğinin önemine vurgu yaptı. Görüşmenin zamanlamanınsa şimdilik belli olmadığını söyledi. Akşener’in Özel’e ‘hayırlı olsun’ dediğini paylaşmıştık. Her ili lider de önümüzdeki günlerde de bir araya gelirler. Şu an için tarih gün vermem mümkün değil dedi. Content Video – AK Parti MYK sona erdi: Ömer Çelik’ten açıklamalar

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World