Özdağ ‘ikna’ya başladı

özdağ ‘ikna’ya başladı

Özdağ ‘ikna’ya başladı

ZAFER Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararını almasının ardından, seçmenlerini ikna çalışmalarına başladı.

Kılıçdaroğlu ile yan yana fotoğraflarının olduğu görseller hazırlayan Özdağ, “Güzel ülkemiz göçmenistan mı olsun? Türkiye olarak mı kalsın? Türkiye diyorsan…” mesajını paylaştı. Özdağ ayrıca sosyal medya hesabından “28 Mayıs bir referandum. 13 milyon sığınmacı gitsin mi kalsın mı? Erdoğan dersen kalacaklar ve sayıları artacak. Kılıçdaroğlu dersen gidecekler ve yenileri gelmeyecek. Kılıçdaroğlu’nun bu sözüne kefilim. Yollayacağız” değerlendirmesinde bulundu. Fox Tv’de İlker Karagöz’ün sorularını da yanıtlayan Özdağ, şunları kaydetti:

“Kemal Bey Türkiye’yi kurtaracak projeyi kabul ettiği için destekliyoruz. Sizlerden de rica ediyorum. Benim oğlumun iç savaş yaşamasını istemiyorum ben.

(İçişleri Bakanlığı konuşuldu mu?) Zafer Partisi güvenlik ve sığınmacıların geri dönüşü konusunda görev üstlenecektir. Ama hangi bakanlıklar nasıl olacak bunu daha sonra konuşacağız.

(Cumhurbaşkanlığı seçimi) Sığınmacılar meselesini çözmeyen bir Türkiye, hiçbir meselesini çözemez. Sonra ‘Elim kırılsaydı’ ,‘Bu domates neden bu kadar pahalı, kiralar yüksek’ demeyin sakın.”

 

News Related

OTHER NEWS

İYİ Parti’den CHP'ye tepki, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tebrik

İYİ Parti’den CHP’ye tepki, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tebrik Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tur sonuçları açıklanıyor. Kesin olmayan sonuçlara göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan seçimin galibi olarak görülürken, İYİ Parti’den tebrik mesajları geldi. Memleket Partisi ... Read more »

Ali Babacan'dan seçim açıklaması: Mağlup değiliz

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Sayın Kılıçdaroğlu’na oy veren dostlarım; mağlup değiliz. Biz her birimiz Türkiye Cumhuriyeti’nin eşit ve onurlu vatandaşlarıyız. Vicdanımız rahat olsun. Hep beraber tarihin doğru tarafında ... Read more »

Spor camiasından Erdoğan'a tebrik

Spor camiası, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda yeniden bu göreve seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için tebrik mesajı yayımladı. Spor camiası, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda yeniden bu göreve seçilen Cumhurbaşkanı Recep ... Read more »

Memleket Partisi lideri İnce'den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tebrik

Memleket Partisi lideri İnce’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tebrik Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, sosyal medya hesabı üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tebrik etti. Sosyal medya üzerinden paylaşımdan bulunan Memleket Partisi Genel Başkanı ... Read more »

İlk turda Kılıçdaroğlu demişlerdi! Haritada rengi değişen tek il var

14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanı seçiminde hiçbir adayın salt çoğunluğu alamaması nedeniyle Türkiye, yeni cumhurbaşkanını belirlemek için tekrar sandık başına gitti. Türk siyasi tarihinde ilk kez yaşanan Cumhurbaşkanı Seçimi 2. tur ... Read more »

İYİ Partili Baykal'dan Akşener'e istifa çağrısı

İYİ Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Parti Kurucular Kurulu Üyesi Ethem Baykal, Meral Akşener’e istifa çağrısı yaptı. 14 Mayıs’tan sonra Cumhurbaşkanı ikinci tur seçimlerinde de yaşanan hezimet, muhalefette derin ... Read more »

Sinan Oğan’ın oy kullandığı sandıktan Kılıçdaroğlu birinci çıktı

Ankara’da Sinan Oğan’ın oy kullandığı sandıkta en fazla oyu Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu aldı. Ankara’da Sinan Oğan’ın oy kullandığı sandıkta en fazla oyu Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal ... Read more »

IMF ne demek? IMF açılımı nedir? IMF nasıl okunur, telaffuz edilir?

IMF açılımı merak ediliyor. IMF, Uluslararası Para Fonu olarak biliniyor. IMF kelimesinin telaffuzu ve anlamına dair bilgiler… IMF açılımı merak ediliyor. IMF, Uluslararası Para Fonu olarak biliniyor. IMF kelimesinin telaffuzu ... Read more »

İt Ürür Kervan Yürür Ne Demek? İt Ürür Kervan Yürür Atasözü Anlamı...

Bilindiği üzere atasözleri birçok konuya son derece uygun olarak yakışmaktadır. Yani bazı durumlarda atasözü söyleyerek konuya birkaç kelime ile açıklık getirmek mümkündür. Bu atasözlerinden biriside it ürür kervan yürür olarak ... Read more »

Temel Karamollaoğlu: Kararlılıkla mücadelemize devam edeceğiz

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, resmi sosyal medya hesabından seçim sonuçlarına ilişkin bir açıklamada bulundu. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, resmi sosyal medya hesabından seçim sonuçlarına ilişkin bir ... Read more »

Daha yorum yapmadan tt oldu! Sonuçlar belli ama İmamoğlu ortada yok

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçimleri Cumhurbaşkanı Erdoğana karşı kaybederken, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Ekrem İmamoğlunun sessiz kalması dikkat çekti. İmamoğlu, sonuçlar açıklanmasına rağmen henüz bir açıklama yapmadı. 14 ... Read more »

Fetih Suresi Türkçe, Arapça Okunuşu Ve Anlamı: Fetih Duası Faziletleri Ve Faydaları (Tefsir Ve Diyanet Meali Dinle)

Fetih Suresi ismini 1, 18 ve 27. ayetlerde geçen fetih isminden almıştır. Medine döneminde indirilen surelerden biridir. İslam’da oldukça önemli bir yere sahiptir ve önemli olaylarda birlik ve beraberlik sağlamak, ... Read more »

Kılıçdaroğlu'na sahip çıkan biri var

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilk kez ikinci tur deneyimi yaşayan Türkiye, Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kez daha Cumhurbaşkanı seçti. Bütün illerde ve yurt dışında oy oranlarını artıran Erdoğan, yarışı rakibi ... Read more »

Debit Kart Nedir, Ne İşe Yarar? Debit Kart İle Alışveriş Nasıl Yapılır?

Debit kart, maaş kartı, banka kartı ve hesap kartı isimleri ile bilinir. Kredi kartı kullanımında geri ödeme zorunluluğu olsa da debit kartta bu zorunluluk bulunmaz. Çünkü banka hesabınızda ne kadar ... Read more »

Fetih Suresi Türkçe, Arapça Anlamı Ve Okunuşu: Fetih Duası Faydaları Ve Faziletleri (Tefsiri Ve Diyanet Meali Dinle)

Fetih Suresi, Medine döneminde indirilmiş 29 ayetten oluşmaktadır. İslami kaynakların pek çoğunda Hudeybiye Antlaşması sonrasında yeni bir zaferi müjdelemek amacıyla indirildiği düşünülmektedir. Fakat anı zamanda Mekke’nin fethinden bahsedildiği daha sağlam ... Read more »

Adaçayı Faydaları Ve Zararları Nelerdir? Adaçayının Yan Etkileri Nelerdir?

Adaçayı, herkes tarafından tüketilen ve insan sağlığına çok fayda sağlayan çaylar arasında yer alıyor. Adaçayının etkileri insanların daha sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı oluyor. Adaçayı, herkes tarafından tüketilen ve insan ... Read more »

Muharrem İnce: Muhalefeti 'nerede yanlış yapıyoruz' diye kafa yormaya davet ediyorum

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmesini resmi sosyal medya hesabından yaptı. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmesini resmi sosyal medya hesabından yaptı. ... Read more »

İntegral Alma Kuralları Nelerdir? İnttegral Formulleri Ve Konu Anlatımı...

İntegral, lise kademesinde eğitim gören çoğu öğrencinin başlarda zorlandığı ancak emek ve çaba ile kolaylıkla üstesinden geldiği matematik dersine ait bir konudur. Öğrenciler ilk zamanlarda integralin mantığını anlamada zorluk çekebilirler. ... Read more »

1. Lig play-off maçlarının hakemleri belli oldu

1. Lig play-off maçlarının hakemleri belli oldu Spor Toto 1. Lig Play-Off 1. Tur karşılaşmalarında düdük çalacak hakemler açıklandı. Spor toto 1. Lig’de Spor Toto 1. Lig Play-Off 1. Tur ... Read more »

Küçük esnaf çırak bulmakta zorlanıyor

TIRAŞ YAPAN METİN YILMAZ Eskişehirli zanaatkârlar, artık çırak bulmakta zorlandıklarını ve gençlerin zanaata dayalı mesleklere ilgi göstermediğini söyledi. Zanaat, sermayeden çok nitelikli emeğe dayalı olan, el becerisi ve ustalık gerektiren ... Read more »

Bakanlıktan oto bayilerine ceza

Bakanlıktan oto bayilerine ceza Bakanlıktan oto bayilerine ceza Ticaret Bakanlığından yapılan açıklama şöyle: “İşletmelerin piyasada darlık yaratıcı ve tüketicilerin mallara ulaşmasını engelleyici faaliyetleri, 6585 sayılı Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanunda ... Read more »

Aynı kişi hakkında 12 ay arayla iki ölüm paylaşımı

Aynı kişi hakkında 12 ay arayla iki ölüm paylaşımı Burak Özdemir, 12 ay arayla aynı kişi hakkında vefat paylaşımı yapmasının nedeni anlaşılamadı. Burak Özdemir, 15 Mayıs 2022de yaptığı videolu paylaşımla ... Read more »

40 bin aşiret mensubuna Suriye'ye dönün çağrısı

Suriye’nin önde gelen aşiretlerinden Beni Said Aşireti, Türkiye’ye göç etmek zorunda kalan on binlerce aşiret mensubunun topraklarına geri dönmesi için çağrıda bulundu. Türkiye’den gelen STK’lerin desteğiyle inşa edilen konutların bir ... Read more »

Türkiye’nin 20 ilinden 551 plaj, Mavi Bayrak ödülü aldı

Türkiye’nin 20 ilinden 551 plaj, Mavi Bayrak ödülü aldı Türkiye’de, temiz denizlerin göstergesi olarak kabul edilen mavi bayrağa sahip plajların sayısı yükselmeye devam ediyor. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, ... Read more »

DHA, "domuz bağı cinayeti" haberini revize etti: Ayakları ve ağzı ayrı iple bağlanarak öldürülmüş

DHA, “domuz bağı cinayeti” haberini revize etti: Ayakları ve ağzı ayrı iple bağlanarak öldürülmüş Demirören Haber Ajansı, “domuz bağı”yla öldürülen bir erkek cesedinin bulunduğuna yönelik servis ettiği haberi, “Esenler’de cinayet” ... Read more »

Derince İmaret Cami estetik görünüme kavuşturuldu

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ZAMANLA YIPRANARAK SU AKITAN DERİNCE İMARET CAMİ’NİN KUBBELERİNİ GOFRAJLI ALÜMİNYUM KAPLAMA İLE SAĞLAMLAŞTIRILARAK GÜZEL BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTURDU. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından, zamanla yıpranarak su akıtan Derince İmaret ... Read more »

Mezbahadan kaçan dana emlakçıda yakayı ele verdi

Mezbahadan kaçan dana emlakçıda yakayı ele verdi Kırklareli’nde mezbehadan kaçan dana emlakçı dükkanında yakalandı. Kırklareli’nin Pınarhisar ilçesinde kesilmek üzere mezbehaya götürülen dana, sahibinin elinde kurtularak kaçmaya başladı. Dana ve mezbeha ... Read more »

Kurbanlık fiyatları 2023: Büyükbaş ve küçükbaş kurban bu yıl ne kadar? Kurbanlık dana, tosun, koç ve koyun fiyatları bu sene kaç lira?

Kurbanlık fiyatları 2023: Büyükbaş ve küçükbaş kurban bu yıl ne kadar? Kurbanlık dana, tosun, koç ve koyun fiyatları bu sene kaç lira? Kurbanlık fiyatları 2023 yılında cepleri yakacak gibi duruyor… ... Read more »

Galatasaray'da 'kötü kokular': Muslera'nın parfüm krizi uçağı karıştırdı

Galatasaray’da ‘kötü kokular’: Muslera’nın parfüm krizi uçağı karıştırdı Galatasaray’ın kaptanı Fernando Muslera ile ilgili çarpıcı bir iddia var. İddiaya göre takım uçağında parfümü kaybolan Muslera, ortalığı birbirine kattı. Galatasaray’ın İstanbul ... Read more »

Ücretsiz Seyahat Desteği’ne yüzde 50 zam yapıldı

ÜLKE GENELİNDE 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLAR İÇİN 2014 YILINDA HAYATA GEÇİRİLEN ÜCRETSİZ SEYAHAT DESTEĞİ ÖDEMELERİNE YÜZDE 50 ZAM YAPILDI. Ülke genelinde 65 yaş üstü vatandaşlar için 2014 yılında hayata geçirilen ... Read more »
Kênh kiến thức kỹ năng, phát triển bản thân, hướng nghiệp, blog nhân sự