Olga Fibak - tak żyje na co dzień. Kiedyś była żoną sławnego tenisisty Wojciecha Fibaka [12.02.2024 r.]

Wojciech Fibak, jeden z najlepszych polskich tenisistów w historii, miał dwie żony. Pierwszą była Ewa, drugą Olga Sieniawska-Fibak, młodsza od utytułowanego sportowca o 23 lata. Jak teraz żyje Olga Fibak, o tym piszemy niżej.

olga fibak - tak żyje na co dzień. kiedyś była żoną sławnego tenisisty wojciecha fibaka [12.02.2024 r.]

Olga Fibak – tak żyje na co dzień. Kiedyś była żoną sławnego tenisisty Wojciecha Fibaka [12.02.2024 r.]

Wojciech Fibak urodził się 30 sierpnia 1952 roku w Poznaniu. To jego ojciec – Jan Fibak, chirurg i profesor Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, zachęcił syna do treningów tenisa ziemnego – donosi portal zyciorysy.info.

Wojciech Fibak ma na swoim koncie serię sukcesów na kortach całego świata. W 1978 roku został uznany za najlepszego tenisistę deblowego świata (wg klasyfikacji punktowej ATP zajął 3. miejsce). Słynny polski tenisista zarobił na tenisie miliony dolarów.

Pieniądze inwestował w nieruchomości (mając domy w różnych częściach Europy), oraz dzieła sztuki artystów polskich.

Wojciech Fibak był dwa razy żonaty. Jego pierwszą żoną była Ewa – ma z nią dwie dorosłe córki. Drugą żoną była Olga Sieniawska-Fibak, z którą tenisista związał się w roku 2000. Para doczekała się córki Niny. Rozwód nastąpił w 2014 roku.

Tak teraz żyje Olga Fibak, dawna żona sławnego tenisisty Wojciecha Fibaka.

Olga Fibak była młodsza od Wojciecha Fibaka o 23 lata. Jak donosiły plotkarskie portale, po rozwodzie Olga związała się z innym mężczyzną, prawnikiem Robertem. [/a] Jak teraz żyje na co dzień? Zobaczcie w poniższej galerii.

News Related

OTHER NEWS

Horoskop dzienny - wtorek 28 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny – wtorek Horoskop dzienny na wtorek 28 listopada. Księżyc u wielu zodiaków zamiesza. Co cię czeka pod koniec miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź. Horoskop dzienny – Baran Horoskop dzienny ... Read more »

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World