Novotný se pustil do LGBTQ+, rozzuřil český showbyznys: Jsou to homofobní kecy, sepsula ho Leitgeb

novotný se pustil do lgbtq+, rozzuřil český showbyznys: jsou to homofobní kecy, sepsula ho leitgeb

Nikol Leitgeb se pustila do Michala Novotného.

Tohle si Michal Novotný za rámeček nedá. Úspěšný herec okolo sebe vzbudil pořádný rozruch. V rozhovoru pro iDNES.cz se totiž ostře vyjádřil na účet LGBTQ+ komunity a přiznal, že na lidi s odlišnou orientací v reklamách se nemůže ani koukat. Mimo jiné se pustil i do plus size modelek. Svým prohlášením rozčaroval i Nikol Leitgeb či Filipa Rajmonta.

Michal Novotný rozzuřil českou veřejnost. Může za to jeho vyjádření v rozhovoru pro iDNES.cz, kde se velmi nevhodně pustil do LGBTQ+ komunity a plus size modelek. Prohlásil, že je mu nepříjemné koukat se na dvě ženy či dva muže v reklamách. Tuto kauzu okamžitě zaregistrovala kupříkladu Nikol Leitgeb, která herce označila bez servítek za homofoba.

Michal Novotný v roli Ivana Jonáka: Devadesátky jsou mi sympatičtější než tahle hyperkorektní doba, říká

„Nechci ani koukat na reklamu na oblečení, kde se objímají dvě ženy nebo dva muži nebo kde ani nepoznám, kdo je jakého pohlaví. Asi to ve svém věku přijímám hůř než o generaci mladší lidi. A říkám to s vědomím, že mě budou lidi mít za homofoba, ale kdo mě zná, ví, že to nejsem ani náhodou,” uvedl.

Doporučené video: Rozhovor s Michalem Novotným na Prima party.

Leitgeb označila Novotného za homofoba

Pustil se i do plus size modelek. Dle něj si plus size modelové a modelky svou účast v reklamách a módních magazínech „vyřvali“. „Něco jako: jsem tlustá, ale mám právo být na titulce Vogue. Houby. Ta hubená modelka na sobě maká, drží dietu, aby mohla být modelka. A někdo, kdo má sto šedesát kilo, má pocit, že má to právo taky, jenže tak to není. A oděvní firmy, které zkusily modelky s nadváhou angažovat, od toho pomalu ustupují, protože to na lidi nefunguje. Vykřičená práva neplatí. Respekt a právo si musíte zasloužit,“ řekl herec.

Leitgeb chce defenestraci, naštvaná Nerudová, zklamaný Pavel: Česko rozzuřil Senát

Nikol Leitgeb si své rozčilení nemohla nechat pro sebe a do Novotného se ostře pustila na sociálních sítích. “Tak pokud se budeme bavit o tom, co je norma a co ne, tak tyhle homofobní kecy to rozhodně nejsou, Michale. Já vždycky, když vidím nějaké ty pochody jako Prague Pride nebo demonstrace, tak si říkám, že je to v dnešní době už zbytečné, vždyť je to úplně normální. Když by za mnou přišli synové, že jsou na kluky, tak jim řeknu, že super, už to víš, to je skvělé” začala svůj proslov.

“Tady teď vidím, že žiju jenom v nějaké své bublině a mimo tu moji bublinu je to trochu jinak, což je nechutný a smutný, a je mi to fakt líto, že to má takhle někdo v hlavě. Je mi líto, že se takovým homofobním výkřikům dává prostor, protože potom se to bude akorát nabalovat. Nevím, proč čtením takových hovínek trávím dopoledne,” zakončuje smutně.

Z českých celebrit rozčilil i svého hereckého kolegu Filipa Rajmonta, který se Novotnému na sociálních sítích pořádně vysmál. “Míšo, ale vždyť se na mě nemusíš dívat, stačí to přepnout… já to u Tebe dělám už léta…,” zní jeho vzkaz na Facebooku, kde se mu v mžiku dostalo podpůrných komentářů.

Související články

News Related

OTHER NEWS

EU pochopila chybu vítání migrantů až díky V4. S Green Dealem ale prohráváme, míní experti

Politický geograf Vladimír Baar a komentátor Martin Schmarcz Až díky V4 začal západ Evropy chápat, že je bezbřehé vítání migrantů obrovská chyba, řekl politický geograf Vladimír Baar ve vysílání CNN ... Read more »

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »
Top List in the World