Milli Gazete yazarının oğlunu öldürüp parçalayan katil zanlısı için ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi

milli gazete yazarının oğlunu öldürüp parçalayan katil zanlısı için ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi

Milli Gazete yazarının oğlunu öldürüp parçalayan katil zanlısı için ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi

Milli Gazete yazarı Mustafa Kasadar’ın 19 yaşındaki oğlu Muhammed Nuh Kasadar’ı öldürdükten sonra parçalara ayırarak derin dondurucuda saklayan şüpheli Hakan Öztürk hakkında “tasarlayarak kasten öldürme” suçundan iddianame hazırlandı. Hakan Öztürk’ün ağırlaştırılmış müebbet hapis ile cezalandırılması istendi.

İstanbul Fatih’te, Muhammed Nuh Kasadar’ı iple boğduktan sonra cesedini parçalara ayırarak derin dondurucuda saklayan ve ailesinden 40 bin dolar fidye isteyen şüpheli Hakan Öztürk hakkındaki soruşturma tamamlandı.

cumhuriyet’te yer alan habere göre, iddianamede ifadesine yer verilen Hakan Öztürk, Ömer Faruk Kasadar’a ait ravzakitap isimli işyerinde 2 buçuk yıl çalıştığını, mesai ücretinin verilmediğini, kendisini kullandıklarını düşündüğünü ve işten ayrıldığını söylediği kaydedildi. Muhammed ile aralarının iyi olduğunu, olay tarihinden yaklaşık iki hafta önce kedi almak için Muhammed’ten yardım istediğini anlattığı belirtildi. Olay günü Muhammed ile buluşup yemek yedikten sonra eve gittiklerini, Muhammed’in kredi kartıyla telefon aldığını, fiyatının yarısını abisinden alacağını söylemesi üzerine kendisinin “para vermez o anasını s*” diyerek küfrettiğini, bunun üzerine kavga ettiklerini ve Muhammed’i iple boğarak öldürdüğünü, kira borcu olduğu için de fidye istemeye karar verdiğini söylediği iddianamede yer aldı.

Hakan Öztürk, devamında ise cesedi nasıl parçaladığını detaylarıyla anlattı.

Hazırlanan iddianamede, şüpheli Hakan Öztürk’ün, ”tasarlayarak Kasten Öldürme” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis ile cezalandırılması talep edildi.

    ]]>

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World