Mardin’de okul çevreleri ve servis araçları denetlendi

mardin’de okul çevreleri ve servis araçları denetlendi

MARDİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNCE KENT GENELİNDE 444 EKİP VE 2 BİN 176 PERSONELİN KATILIMIYLA GEÇTİĞİMİZ HAFTA ÖĞRENCİ YURTLARI, OKUL ÇEVRELERİ, UMUMA AÇIK İŞ YERLERİ VE SERVİS ARAÇLARI DENETLENDİ.

Mardin İl Emniyet Müdürlüğünce kent genelinde 444 ekip ve 2 bin 176 personelin katılımıyla geçtiğimiz hafta öğrenci yurtları, okul çevreleri, umuma açık iş yerleri ve servis araçları denetlendi.

Denetimlerde, 700 okul çevresi başta olmak üzere İl genelinde bulunan 217 okul servisi, 81 internet ve oyun salonu,109 kıraathane ve şans oyunu bayii, 206 büfe ve market, 240 park-bahçe, 101 metruk bina eş zamanlı olarak denetlendi. Çalışmada 4 bin 767 şahıs ve 934 araç kontrol edildi.

mardin’de okul çevreleri ve servis araçları denetlendi

MARDİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNCE KENT GENELİNDE 444 EKİP VE 2 BİN 176 PERSONELİN KATILIMIYLA GEÇTİĞİMİZ HAFTA ÖĞRENCİ YURTLARI, OKUL ÇEVRELERİ, UMUMA AÇIK İŞ YERLERİ VE SERVİS ARAÇLARI DENETLENDİ.

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World