Mama Gabriela Seweryna pogrążona w rozpaczy. O śmierci syna miała dowiedzieć się od sąsiadów

mama gabriela seweryna pogrążona w rozpaczy. o śmierci syna miała dowiedzieć się od sąsiadów

Mama Gabriela Seweryna pogrążona w rozpaczy. O śmierci syna miała dowiedzieć się od sąsiadów

Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie 28 listopada po tym, jak trafił na SOR głogowskiego szpitala. Znany z programu TTV “Królowe życia” projektant futer pozostawił w żałobie mamę i rodzeństwo. Śledzących sprawę zszokowały doniesienia o tym, w jaki sposób najbliżsi Gabriela Seweryna dowiedzieli się o jego śmierci.

Nagła śmierć

odbiła się szerokim echem w sieci. 56-letni “Versace z Głogowa” zmarł z bliżej nieokreślonych przyczyn na głogowskim SORze, dokąd zgłosił się w związku z bólem w klatce piersiowej. Wcześniej w instagramowej relacji były gwiazdor “Królowych życia” skarżył się na brak pomocy ratowników, którzy przybyli na miejsce, lecz przerwali czynności z powodu – jak tłumaczył rzecznik pogotowia – . Ostatecznie projektant udał się do szpitala taksówką. Tam po paru godzinach doszło do zgonu. W środę 6 grudnia odbył się .

Redakcja poleca

Mama Gabriela Seweryna nie uczestniczyła w pogrzebie oraz badania toksykologiczne pomogą prokuraturze ustalić, co doprowadziło do nagłego załamania zdrowia 56-latka. Znajomi sugerują, że .

Zmarłego Gabriela Seweryna opłakują fani i pogrążeni w żałobie bliscy. Niestety w uroczystości pożegnalnej nie mogła wziąć udziału mama Gabriela Seweryna. Pani Barbara od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi i nie opuszcza domu. Pomagają jej córki. One także zajęły się formalnościami związanymi z pogrzebem.

– Nie będzie mnie na pogrzebie syna. Nie jestem w stanie ze względu na mój stan zdrowia. Już dawno nie wychodzę. Wszystkim się zajmą moje córki – powiedziała portalowi myglogow.pl Barbara Seweryn.

Matka Gabriela Seweryna miała dowiedzieć się o śmierci syna od sąsiadów

Z Głogowa napływają coraz bardziej zaskakujące informacje. Wspominany portal dowiedział się, że mama Gabriela Seweryna nie widziała się z nim od kilku tygodni. Miała też nie wiedzieć, że dostał ataku i udał się do szpitala. O tym, że syn zmarł, pani Barbara miała dowiedzieć się od osób z sąsiedztwa, które z kolei o śmierci Gabriela Seweryna przeczytały w sieci.

“Barbara Seweryn ostatni raz widziała syna w listopadzie, gdy przyszedł ze swoim partnerem zabrać jakieś rzeczy. O jego śmierci dowiedziała się od sąsiadów, którzy zapewne przeczytali o tym w internecie” – podaje myglogow.pl

Wcześniej w sieci pojawiły się informacje, że

. Poróżnić ich miał nowy związek projektanta oraz kwestie finansowe. “Mama zerwała z nim kontakt jakiś czas temu, bo Gabriel pożyczał od niej pieniądze i nie oddawał” – donoszą w sieci mieszkańcy Głogowa.

Nie przegap

News Related

OTHER NEWS

Horoskop dzienny - wtorek 28 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny – wtorek Horoskop dzienny na wtorek 28 listopada. Księżyc u wielu zodiaków zamiesza. Co cię czeka pod koniec miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź. Horoskop dzienny – Baran Horoskop dzienny ... Read more »

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World