Macaulay Culkin z żoną na czerwonym dywanie. Ich syn mógłby zagrać w remake'u kultowego filmu o Kevinie

macaulay culkin z żoną na czerwonym dywanie. ich syn mógłby zagrać w remake'u kultowego filmu o kevinie

Macaulay Culkin i Brenda Song

Ostatnio w Alei Sław w LA odsłonięto gwiazdę Macaulay’a Culkina. Na uroczystym wydarzeniu aktor zjawił się z żoną Brendą Song i dziećmi. Pojawiła się również filmowa mama Kevina Catherine O’Hara. Kultowy film “Kevin sam w domu” i odtwórca głównej roli będą nieodłączną częścią świąt Bożego Narodzenia.

Hollywoodzka Walk of Fame, czyli Aleja Gwiazd rozciąga się wzdłuż Hollywood Boulevard oraz Vine Street w Los Angeles, w dzielnicy Hollywood. Liczy ponad 2,6 tys. gwiazd, które upamiętniają znane osoby ze świata show-biznesu, ale też kilka postaci fikcyjnych jak choćby Królewna Śnieżka. Każdy może zgłosić nominację do gwiazdy w alei, a kto zostanie nią nagrodzony, ma pięć lat na zorganizowanie wydarzenia. Koszt wmurowania gwiazdy to 25 tys. dol.

Macaulay Culkin ma swoją gwiazdę w Alei Sław w Los Angeles

W piątek w Los Angeles odsłonięto gwiazdę Macaulay’a Culkina, który rozpoznawalność i rzesze fanów zyskał, grając w filmie “Kevin sam w domu” oraz “Kevin sam w Nowym Jorku”. Podczas uroczystego wydarzenia towarzyszyła mu żona Brenda Song oraz ich dzieci Dakota i młodszy Carson. Nie zabrakło też Catherine O’Hary, która wcielała się w filmową mamę Kevina. Kobieta tym razem nie zapomniała o “synu” i pojawiła się, by mu pogratulować. Zaznaczyła również, że kultowy film, w którym zagrał, stał się globalnym fenomenem.

— Macaulay, gratuluję. Jak nikt zasłużyłeś na gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Gwiazd. I dziękuję, że zaprosiłeś mnie, swoją udawaną matkę, która zapomniała o Tobie nie jeden, a dwa razy, by dzielić wspólnie tę wyjątkową chwilę. Jestem z Ciebie taka dumna – powiedziała O’Hara.

Internauci chcą remake’u kultowego filmu o Kevinie

Internauci nie ukrywają, że chętnie obejrzeliby remake z udziałem najstarszego syna Kevina Dakoty. Chłopiec ma na razie 2-atka, więc musiałby jeszcze podrosnąć, by wcielić się swojego tatę w wieku Kevina. Wyjątkowe imię, jakie nosi syn Culkina, zawdzięcza siostrze aktora. W 2008 r. Dakota Culkin została potrącona przez samochód, zginęła na oczach swojego brata.

Użytkownicy mediów społecznościowych uważają, że dzieci Culkina i Song są bardzo podobne do ojca. Zaczęli, więc spekulować, że dzieci mogłyby pójść w ślady rodziców i rozpocząć karierę w branży filmowej, w szczególności Dakota mógłby powtórzyć sukces ojca. Macaulay Culkin obejrzał “Kevina samego w domu” i postanowił zażartować z najstarszego syna.

— Pokazywałem mu film w zeszłym roku, sądzi, że ​​jest bardzo zabawny. Przekonałem go, że to on jest dzieciakiem z filmu. Zapytałem: »Pamiętasz, że miałeś kiedyś żółte włosy? Pamiętasz, jak dopadałeś złych gości? «. On na to: Tak! On jest takim kłamczuchem. Powiedziałem mu: »Nic z tego nie pamiętasz«” — powiedział Macaulay Culkin.

News Related

OTHER NEWS

Horoskop dzienny - wtorek 28 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny – wtorek Horoskop dzienny na wtorek 28 listopada. Księżyc u wielu zodiaków zamiesza. Co cię czeka pod koniec miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź. Horoskop dzienny – Baran Horoskop dzienny ... Read more »

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World