Legenda reprezentacji Brazylii sprzedał rezydencję za niemal połowę ceny, aby spłacić długi – Cafu musiał przyjąć wyrok sądu

Cafu, dwukrotny mistrz świata w piłce nożnej z reprezentacją Brazylii, zmuszony był sprzedać swoją rodzinną rezydencję w Sao Paulo ze względu na trudności finansowe.

legenda reprezentacji brazylii sprzedał rezydencję za niemal połowę ceny, aby spłacić długi – cafu musiał przyjąć wyrok sądu

Legenda reprezentacji Brazylii sprzedał rezydencję za niemal połowę ceny, aby spłacić długi – Cafu musiał przyjąć wyrok sądu

Luksusowa posiadłość byłego gwiazdora futbolu 53-letniego Cafu w zamożnej dzielnicy Alphaville w Sao Paulo poszła pod młotek. 142-krotny reprezentant Brazylii zmuszony był zrobić to w sądzie ze względu na pogrążenie się w długach, w które stopniowo wpadał po zakończeniu kariery piłkarskiej.

Cafu próbował ocalić swoją rezydencję

Były obrońca AS Roma i AC Milan próbował przerwać aukcję, twierdząc, że rezydencja z sześcioma sypialniami jest jego głównym miejscem zamieszkania. Zgodnie z brazylijskim prawem nie można go było usunąć z posiadlości jako własności rodzinnej. Jego prawnicy argumentowali, że spłatę długów narosłych przez Cafu gwarantuje inny majątek celebryty. Jednak sąd odrzucił te argumenty.

Wcześniej skonfiskowano już pięć nieruchomości Cafu

Luksusowy dom Cafu ma własną windę, basen, prywatne kino. Na terenie posiadłości znajduje się boisko do piłki nożnej. Koszt rezydencji szacowany jest na około 7,6 miliona euro. Został jednak sprzedany za jedyne 4,7. Wcześniej za pośrednictwem sądu skonfiskowano już pięć nieruchomości byłego piłkarskiego gwiazdora z powodu jego zadłużenia.

Cafu twierdzi, że stał się ofiarą finansowego oszusta

Dwukrotny mistrz świata twierdzi, że jego kłopoty finansowe zaczęły się po tym, jak próbował pomóc anonimowemu biznesmenowi z Sao Paulo.

– Zaufałem mu, jeśli chodzi o moją reputację, pożyczyłem mu kilka rzeczy, co skończyło się lawinowym zadłużeniem – mówi Cafu.

News Related

OTHER NEWS

Horoskop dzienny - wtorek 28 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny – wtorek Horoskop dzienny na wtorek 28 listopada. Księżyc u wielu zodiaków zamiesza. Co cię czeka pod koniec miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź. Horoskop dzienny – Baran Horoskop dzienny ... Read more »

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World