Kvízová dáma z pořadu Na lovu: Móda je pro mne dosud neprobádané téma, v televizi musím být za dámu

kvízová dáma z pořadu na lovu: móda je pro mne dosud neprobádané téma, v televizi musím být za dámu

Kvízová dáma z Na lovu, Dagmar Jandová

Kvízová dáma z pořadu Na lovu, Dagmar Jandová (44), prozrazuje v rozhovoru pro Lifee.cz, jaký je její vztah k módě a jak hodnotí oblečení, do kterého ji oblékají na TV Nova. Jak se Dagmar daří v převážně mužském kolektivu mezi ostatními lovci? Co doma poslouchá, když přijde z natáčení? A jak pociťuje svoji televizní slávu ona a jak její rodina?

Přísná a vždy elegantní lovkyně Kvízová dáma z pořadu Na lovu, Dagmar Jandová (44), vystudovala Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy, obor Geografie a biologie, a pracuje v Českém hydrometeorologickém ústavu v Praze. Je vdaná a má dvě dcery, přičemž, jak nám v rozhovoru prozradila, rodina její slávu tolik neprožívá. “Lidé mě zastavují a ptají se, jestli jsem to já. Méně často se to stává, když jdu s někým z rodiny, než když jdu sama. Když jsem sama, stává se to častěji,” říká Dagmar.

Doktor Vševěd z Na lovu: Manželka zůstává paní Columbovou a děti si žijí vlastním životem. Fanynky mám ve věku 50+

Rodinu jsem seznámila s lovci

Dagmar Jandová vypadá od pohledu jako sympatická dáma, která je plná optimismu, ale dokáže si zjednat pořádek. Zajímalo nás, jak si poradila v téměř výhradně mužském kolektivu – mezi Kalkulátorem, Lišákem, doktorem Vševědem a především Ondřejem Sokolem. “Už mi tam přibyla kolegyně, Viktorie Mertová neboli Belladonna. Není těžké s nimi vydržet, jsou to hodní kluci, sympaťáci, strašně milí,” chválí své mužské kolegy. “Už jsem s nimi seznámila svoji rodinu a stali se z nich velcí přátelé.”

Kvízová dáma je srdcem folkařka

Natáčení pořadu Na lovu je jistě náročné, stejně jako její práce. Když přijde domů a postará se o rodinu, Kvízová dáma se ráda uklidní dobrou hudbou. “Myslím, že to mám od dětství,” zamýšlí se nad tím, kdo její hudební vkus formoval. Jak v dětství Kvízová dáma vypadala, na to se můžete podívat v naší fotogalerii. “Mám ráda českou hudbu. Nemám vyloženě oblíbený styl, ale mám ráda třeba staré písničky 60. let, folk, popovou hudbu, všechno možné. Líbí se mi spíše jednotlivé písničky, než že bych měla nějaký vyhraněný styl. Mám ráda i klasiku, třeba Mozarta nebo Haydna,” odhaluje Kvízová dáma své soukromí.

Dost možná ji v létě můžete zastihnout u táboráku, její vášní je totiž folk. “Z folku mám ráda třeba kapelu Nezmaři nebo Vlastu Redla. Potom mám ráda také semaforské písničky,” zasní se Dagmar. A protože jsme se potkali na Českém slavíku, jasno má také o tom, kdo je právě jejím zlatým slavíkem. “Třeba Pokáč. Nevím, jestli je to vyloženě folk, ale je to písničkář a mám ho ráda,” prozrazuje.

Zora Jandová má chytré holky: Dcera Viktorie ohromuje v pořadu Na lovu a v patách jí je vnučka Madlenka

Móda je pro mne neprobádané téma

Na vyhlašování cen Český slavík oblékla Kvízová dáma elegantní sametové šaty, které velmi těsně obepínaly její postavu. “Pojala jsem to asi podobně, jako Na lovu. Vzala jsem si decentnější šaty. Moc často tento model nevynáším, ale dnes je taková příležitost, že jsem si řekla, že je vynesu,” vysvětluje nám výběr svých šatů Dagmar, kterou můžeme v pořadu Na lovu velmi často vídat v elegantních formálních šatech v délce po kolena a v nezbytných lodičkách. “V televizi mě do oblečení určitě nenutí, tam bylo jasné, že musím být oblečená slušně, za dámu. Od začátku se mi hrozně líbilo, co mi vybrali. Jsem s tím velmi spokojená.”

V soukromí si ovšem Dagmar – překvapivě – nepotrpí na parádu. “Móda je pro mne dosud neprobádané téma. O módu se popravdě moc nezajímám, není to něco, čím bych žila,” přiznává otevřeně a s širokým úsměvem folkařka Dagmar, která je podle všeho nejšťastnější mezi svými blízkými a v přírodě.

Související články

News Related

OTHER NEWS

EU pochopila chybu vítání migrantů až díky V4. S Green Dealem ale prohráváme, míní experti

Politický geograf Vladimír Baar a komentátor Martin Schmarcz Až díky V4 začal západ Evropy chápat, že je bezbřehé vítání migrantů obrovská chyba, řekl politický geograf Vladimír Baar ve vysílání CNN ... Read more »

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »
Top List in the World