Klaudia Halejcio zrobiła to własnej matce. Kobieta zawyła z przerażenia!

klaudia halejcio zrobiła to własnej matce. kobieta zawyła z przerażenia!

Klaudia Halejcio wystraszyła swoją mamę.

Klaudia Halejcio słynie ze swojego poczucia humoru. Aktorka zdobyła ogromną rzeszę fanów w mediach społecznościowych i regularnie publikuje w sieci zabawne filmiki. Nic więc dziwnego, że prima aprilis postanowiła wykorzystać na całego. Ofiarą jej bezwzględnego żartu padła tym razem jej własna mama. Co zrobiła Halejcio?

Klaudia Halejcio często pokazuje na Instagramie swoje życie prywatne. Jej luksusowa willa niemal codziennie zamienia się w mini “plan filmowy”, a aktorka nagrywa zabawne krótkie filmiki, w których albo parodiuje inne osoby, albo ludzkie przywary, albo typowe codzienne sytuacje.

Klaudia Halejcio wprawiła w zakłopotanie własną mamę. Kobieta krzyczała z przerażeniem

Klaudia Halejcio skorzystała z okazji, że w prima aprilis była piękna pogoda i zabrała całą rodzinę na spacer. Wraz z bliskimi szła skrajem lasu. Nagle ukucnęła i powiedziała z podekscytowaniem do mamy: Patrz! – Co? – odparła mama aktorki. W tle rozległ się głos: rusza się!

Kobieta podeszła do córki, a ta nagle wyskoczyła do niej ze sztuczną gumową żabą. Mama Klaudii aż zawyła z przerażenia. Śmiechom nie było końca, ale czy ukochana rodzicielka aktorki była taka zadowolona? Serce na pewno przez chwilę zabiło jej szybciej.

Klaudia Halejcio płaci swojej mamie za opiekę nad córką Nel

Klaudia Halejcio i jej ukochany Oskar Wojciechowski w 2021 r. zostali rodzicami małej Nel. Kiedy dziewczynka nieco podrosła, opieką nad nią zajęła się również mama Klaudii. W internecie wybuchła burza, gdy okazało się, że aktorka płaci mamie za opiekę. Ona tłumaczyła wówczas, że to sprawiedliwe rozwiązanie i nie chciałaby wykorzystywać mamy, kiedy ta zrezygnowała ze swojej regularnej pracy.

– Ja nie rozumiem, bo ja nie jestem z bogatej rodziny, a moja mama, zostawiając pracę, nie miałaby z czego żyć. Jeśli są takie rodziny, które mają babcie i mogą sobie pozwolić na to, że ona przychodzi i jest i mają takie zaplecze, że ich na to stać, to ok, natomiast w mojej rodzinie tak nie ma, mama bardzo ciężko zawsze pracowała i w momencie, w którym zrezygnowała z pracy, nie byliby w stanie się utrzymać – powiedziała w jednym z wywiadów Halejcio.

Zobacz także:

News Related

OTHER NEWS

Horoskop dzienny - wtorek 28 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny – wtorek Horoskop dzienny na wtorek 28 listopada. Księżyc u wielu zodiaków zamiesza. Co cię czeka pod koniec miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź. Horoskop dzienny – Baran Horoskop dzienny ... Read more »

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World