Kayseri Süper Amatör Küme’de büyük heyecan

kayseri süper amatör küme’de büyük heyecan

KAYSERİ SÜPER AMATÖR KÜME’DE OYNANAN 7 MAÇLA 8. HAFTA GERİDE KALDI.

Kayseri Süper Amatör Küme’de oynanan 7 maçla 8. hafta geride kaldı.

Kayseri Süper Amatör Küme A ve B Grubu’nda oynanan 7 maçla geride kalan 8. haftada, A Grubu’nda Yahyalıspor, B Grubu’nda ise Kayseri Esen Metal SK liderliğini sürdürüyor. İlk yarının bitimine 1 hafta kala hem A Grubunda hem de B Grubunda zirve yarışı kızışıyor. 8. haftada oynanan 7 maçta ise toplam 38 gol atıldı. Süper Amatör Küme’de bu hafta sonu oynanacak olan 9. hafta karşılaşmaları ile heyecan devam edecek. 8. haftada alınan sonuçlar ise şu şekilde;

kayseri süper amatör küme’de büyük heyecan

KAYSERİ SÜPER AMATÖR KÜME’DE OYNANAN 7 MAÇLA 8. HAFTA GERİDE KALDI.

Kocasinan Şimşekspor 5-2 Kocasinan Yemlihaspor

Yahyalıspor 3-2 Başakpınarspor

Kayserigücü FK 3-1 İsmail Okumuş FK

Sosun Birlikspor 3-2 Sungur FK

Kayseri Esen Metal SK 3-0 A. Akkışlaspoor

Kayseri Şekerspor 4-0 1966 Turanspor

Belsinspor 0-10 Kayseri Atletikspor

Erciyes Esen Makina FK 3-0 Sarıoğlan Bld. (Hükmen)

Argıncıkspor 3-0 Kocasinan Ülküspor (Hükmen)

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World