Jasnowidz Krzysztof Jackowski wie, co z budową CPK. Wyznaje: Rząd czekają spore kłopoty

Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się z fanami swoimi przepowiedniami. Tym razem podjął temat budowy Centralnego Punktu Komunikacyjnego. Czy projekt dojdzie do skutku?

Krzysztof Jackowski od długiego czasu spełnia się jako jasnowidz. Mężczyzna zdobył ogromną popularność poprzez rozwiązywanie zagadek kryminalnych. Nie da się ukryć, że jego przepowiednie należy traktować z przymrużeniem oka. Pomimo tego, Jackowski cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Na swoim kanale na YouTubie regularnie wrzuca nowe przepowiednie. Tym razem podzielił się wizją na temat budowy Centralnego Parku Komunikacyjnego. Nie ma dobrych wieści.

Zobacz wideo Andziaks była na wizytach u jasnowidza. Co jej przepowiedział?

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną przepowiednią. Tym razem chodzi o budowę Centralnego Punktu Komunikacyjnego

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy. Społeczne sprawy są mu wyjątkowo bliskie. W ostatnim czasie emocje wzbudza budowa Centralnego Punktu Komunikacyjnego. Stworzenie gigantycznego lotniska ma wielu przeciwników, jak i zwolenników. Czy projekt końcowo się powiedzie? Odpowiedzi na to pytanie szukał dziennikarz “Faktu”. Krzysztof Jackowski postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości. Był pewny swojego zdania. Podkreślił, że CPK powstanie, jednak “nie prędzej, jak za osiem lat”. Dodał, że będą to dwa duże lotniska, umieszczone blisko siebie. – Obecny rząd czekają spore kłopoty, nie będzie miał czasu myśleć o lotnisku. Rząd już o tym wie, w tym sensie, że wydarzenia troszkę pokrzyżują niestety ten plan, ale też inne. Zaczyna się o wiele bardziej niebezpieczny okres w naszym regionie i na Bliskim Wschodzie – wyznał Jackowski w wywiadzie. Spodziewaliście się? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

jasnowidz krzysztof jackowski wie, co z budową cpk. wyznaje: rząd czekają spore kłopoty

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski fot. youtube/@jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

Krzysztof Jackowski o 800 plus. Pojawią się utrudnienia?

Niedawno Krzysztof Jackowski odniósł się do świadczenia socjalnego 800 plus. Jasnowidz bezpośrednio wyznał w rozmowie z “Super Expressem”, że przyszłość tego przedsięwzięcia nie jest do końca pewna. W 2024 roku rodzice mogą być spokojny. Kłopoty mają zacząć się później. – Zaczną się problemy, będą różne projekty i to projekty z koalicji. Zostaną wprowadzone różne obwarowania na 800 plus, ten rok 2024 będzie jeszcze bezproblemowy, ale następny już nie – podkreślił Jackowski w wywiadzie. Szczegóły na ten temat znajdziecie TUTAJ. ZOBACZ TEŻ: Tusk prezydentem? Nie tylko. Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje niesłychany zwrot akcji

jasnowidz krzysztof jackowski wie, co z budową cpk. wyznaje: rząd czekają spore kłopoty

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski fot. screen youtube/ @jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

News Related

OTHER NEWS

Horoskop dzienny - wtorek 28 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny – wtorek Horoskop dzienny na wtorek 28 listopada. Księżyc u wielu zodiaków zamiesza. Co cię czeka pod koniec miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź. Horoskop dzienny – Baran Horoskop dzienny ... Read more »

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World