Jaký je váš smysl života podle znamení zvěrokruhu?

jaký je váš smysl života podle znamení zvěrokruhu?

Smysl života podle znamení zvěrokruhu

Jaký je smysl života patří mezi ty nejtěžší a nejzáhadnější otázky vůbec. Proč jsme na světě? Jaké je naše poslání? Čeho máme dosáhnout a co od nás vesmír očekává? Každý si určitě minimálně jednou tuto otázku položil. Je to věc samozřejmě individuální, protože pro každého z nás si osud připravil něco jiného. Nicméně nám s odpovědí mohou pomoci hvězdy. Naše znamení zvěrokruhu nám může na tyto otázky částečně odpovědět.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Beran je vášnivé znamení, které se do všeho vrhá po hlavě, aniž by si to nejprve pořádně rozmyslelo. Poté si jde tvrdě za svým. Smyslem života Berana je pokrok, ať už v jakékoliv podobě. Může jít o technologii, kulturu, umění, obchod… Jsou vynalézaví a vždy se snaží postupovat kupředu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pro Býka je smyslem života stabilita a láska. Býk představuje skálu, která stojí na pevných základech a ostatní se o ni mohou opřít. Platí to jak v rodinném kruhu, ve vztazích a v práci, tak i v jakémkoliv jiném kolektivu, kterého je součástí. Býci jsou na světě proto, aby se na ně ostatní mohli vždy spolehnout a aby našli lásku, bez které by jejich život nebyl úplný.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci na tomto světě fungují jako takové pojítko různých osob. Jelikož jsou to velice přátelští a společenští lidé, je jejich smyslem života sbližovat různorodé duše, které by se bez jejich zapříčinění nejspíš ani nepotkali. Nemají problém mluvit se zcela cizími lidmi, čímž kolem sebe nevědomky tvoří zajímavou komunitu, která se díky jejich povaze stále rozrůstá.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci tu jsou proto, aby ukázali světu, jak bezpodmínečně milovat. Svět je potřebuje pro jejich empatii a porozumění. Vždy tu budou pro každého, kdo se potřebuje vyplakat na rameni a jsou šťastní, když má jejich péče a pomoc výsledky. Naopak ale potřebují milující rodinu, se kterou budou své láskyplné pocity sdílet.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi vyčnívají z davu a stojí stranou, ovšem vždy v plné palbě svého vlastního zářícího nepřehlédnutelného reflektoru. Jsou to vůdčí typy a rozhodně se nebojí žít život po svém. Smyslem jejich života je ukázat lidem, jak se nebát. Lvi v ostatních probouzejí odvahu a bývají pro ně velkou životní inspirací.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Dá se říct, že Panny mají zde na světě poněkud vyšší cíl. Mají totiž za úkol přinést mezi lidi mír. Lidé narozeni ve znamení Panny jsou velice pracovití a vždy se snaží vyhnout se chaosu, umí dát věcem jasný řád a klid a jako realisté umí do úmoru hledat řešení jakéhokoliv problému.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Smyslem života Vah je vnášet mezi lidi spravedlnost. Jsou naprosto ideálním aspektem pro řešení konfliktů vyžadující racionální přístup. Vždy si vyslechnou obě strany a nikdy nejsou zaujatí. Umí se dívat na jakoukoliv situaci z různých úhlů pohledu a jejich rozhodnutí bývá vždy rozumné.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři jdou do všeho buď naplno, nebo vůbec. Nic nedělají polovičatě a ať dělají cokoli, dělají to s vášní. Jsou to ta nejvášnivější znamení, ovšem netýká se to pouze lásky, ale všeho. Smyslem jejich života je ukázat světu, jak úžasné může být cokoliv, pokud to děláte naplno.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci učí ostatní bezprostřední dětské zvídavosti. Sami Střelci jsou věčně zvědaví a milují objevování. Proto je pro ně tak typická láska k cestování a poznávání různých kultur. Vše je zajímá, o všem potřebují všechno vědět a tím probouzí zvědavost i v lidech okolo sebe.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Úkolem Kozorohů je podporovat své blízké. Oni vědí, jak důležité je podporovat někoho v cestě za svými sny. Jsou zrozeni k úspěchu, ale uvědomují si, že úspěch není jen tak a je třeba si za ním vytrvale jít. A právě takové myšlení dávají nám ostatním. Jste přesvědčeni, že se člověk nikdy nemá přestat učit novým věcem a stále musí zdokonalovat své dovednosti.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři tu jsou od toho, aby udělali ze světa lepší místo. Často se věnují humanitární pomoci, filantropii nebo přispívají ke zlepšení světa vývojem nových technologií. Vodnáři bourají tradice a stereotypy, které ničí duše a pozitivní myšlení. Své štědrosti se snaží naučit i nás ostatní. Kdyby si lidé mezi sebou víc pomáhali, jistě by bylo na světě lépe.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou velice emočně založení a smyslem jejich života je podporovat umění a sebevyjádření. Jsou si vědomi toho, že umění spojuje duše, což považují za alfu a omegu všeho. Ryby mají moc probouzet v jiných lidech empatii a vzájemné porozumění. Bez nich by se svět brzy přestal zajímat o věci, které jsou prospěšné pro naši duši.

         

Související články

News Related

OTHER NEWS

EU pochopila chybu vítání migrantů až díky V4. S Green Dealem ale prohráváme, míní experti

Politický geograf Vladimír Baar a komentátor Martin Schmarcz Až díky V4 začal západ Evropy chápat, že je bezbřehé vítání migrantů obrovská chyba, řekl politický geograf Vladimír Baar ve vysílání CNN ... Read more »

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »
Top List in the World