Hudební svět truchlí: Slovenská zpěvačka Barbara, kterou proslavilo duo s MC Erikem, zemřela

hudební svět truchlí: slovenská zpěvačka barbara, kterou proslavilo duo s mc erikem, zemřela

Barbara Haščáková

Ve věku pouhých 43 let zemřela slovenská zpěvačka Barbara Haščáková, známá především z popového dua MC Erik a Barbara. Smutnou zprávu o jejím odchodu oznámila rodina zesnulé. Hudebnice zemřela na Floridě v USA po náhlé cévní mozkové příhodě.

Zpěvačka  zemřela 22. listopadu na Floridě ve Spojených státech. Zprávu potvrdil její bratr Andrej Haščák pro agenturu TASR, napsal web startitup.sk.

Lékaři v nemocnici Memorial Hospital ve městě Sarasota, kde Haščáková žila, určili jako příčinu úmrtí náhlou cévní mozkovou příhodu.

„Poslední rozloučení s Barbarou se uskutečnilo v úterý 28. listopadu v místní římskokatolické faře. Komorní obřad se konal za přítomnosti nejbližší rodiny a úzkého kruhu přátel. V následujících týdnech budou její tělesné ostatky přepravené v urně na Slovensko. Pochovaná bude v našich rodných Košicích,“ uvedl Haščák. Rodina žádá veřejnost o respektování soukromí v této těžké chvíli.

News Related

OTHER NEWS

EU pochopila chybu vítání migrantů až díky V4. S Green Dealem ale prohráváme, míní experti

Politický geograf Vladimír Baar a komentátor Martin Schmarcz Až díky V4 začal západ Evropy chápat, že je bezbřehé vítání migrantů obrovská chyba, řekl politický geograf Vladimír Baar ve vysílání CNN ... Read more »

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »
Top List in the World