Horoskop dzienny na środę 20 kwietnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

the latest tech news, global tech news daily, tech news today, startups, usa tech, asia tech, china tech, eu tech, global tech, in-depth electronics reviews, 24h tech news, 24h tech news, top mobile apps, tech news daily, gaming hardware, big tech news, useful technology tips, expert interviews, reporting on the business of technology, venture capital funding, programing language

Horoskop dzienny na środę 20 kwietnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
© Shutterstock Horoskop dzienny na środę 20 kwietnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj horoskop dzienny na środę 20 kwietnia 2022 i sprawdź, jak minie Ci ten dzień.

the latest tech news, global tech news daily, tech news today, startups, usa tech, asia tech, china tech, eu tech, global tech, in-depth electronics reviews, 24h tech news, 24h tech news, top mobile apps, tech news daily, gaming hardware, big tech news, useful technology tips, expert interviews, reporting on the business of technology, venture capital funding, programing language

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na środę 20 kwietnia 2022 i przekonaj się.

Global Tech News Daily

Horoskop dzienny Wodnik na środę 20 kwietnia 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie będą dziś mieć zbyt wiele szczęścia w miłości. Niestety wasze starania zostaną niezauważone, a wam będzie przykro. Warto zastanowić się, czy ulokowaliście uczucia w dobrym miejscu.

Global Tech News Daily

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe będą dziś iść zgodnie z twoim planem, ale tylko jeśli będziesz cały czas trzymał rękę na pulsie. W przeciwnym razie wszystko może się posypać.

Zdrowie:  Nie martw się o rzeczy, na które nie masz wpływu. Nie jest to łatwe, ale jeśli nad tym popracujesz, będziesz czuł się lepiej i zredukujesz stres.

Przeczytaj także: Horoskop na kwiecień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop dzienny Ryby na środę 20 kwietnia 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby w związkach powinny być dziś bardziej otwarte na kompromisy. Bez nich daleko nie zajdziecie. Single zaś mają dziś szansę na udaną randkę.

Praca i finanse: Nie spoczywaj na laurach i zamiast opierać się wyłącznie na dobrej opinii, którą już sobie zdobyłeś, nadal pracuj sumiennie i udowodnij wszystkim, że na nią zasłużyłeś.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć powodów, by narzekać ze swoim zdrowiem. Planetarna aura będzie ci sprzyjać, a dobre samopoczucie – dopisywać.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 18 do 24 kwietnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop dzienny Baran na środę 20 kwietnia 2022

Miłość i życie prywatne: Barany nie powinny oczekiwać, że bliscy zrobią wszystko za nich. Musicie wziąć odpowiedzialność za swoje życie i swoje sprawy we własne ręce – czas najwyższy.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się spokojny i bardzo pozytywny dzień. Możesz liczyć na wsparcie szefa w trudniejszych zdaniach. Współpracownicy też będą ci sprzyjać.

Zdrowie: W kwestii zdrowia nie będziesz mieć powodów do narzekań. Planetarna aura będzie ci sprzyjać, a gwiazdy będą zsyłać ci dobrą energię i pozytywne nastawienie do życia.

Horoskop dzienny Byk na środę 20 kwietnia 2022

Miłość i życie prywatne: Byki nie powinny dziś sprzeczać się o drobiazgi. Nie warto kruszyć o nie kopii, a każda taka kłótnia źle wypływa na wasze relacje z partnerem. Lepiej naucz się odpuszczać.

Praca i finanse: W pracy uważaj na osoby, które nie są ci życzliwe. One mogą próbować pokrzyżować twoje plany. Staraj się wyprzedzić je o krok.

Zdrowie: Będziesz musiał uporać się dziś z nawracającymi problemami ze zdrowiem, których nie doleczyłeś w przeszłości. Niestety teraz te zaniedbania dadzą ci się we znaki.

Horoskop dzienny Bliźnięta na środę 20 kwietnia 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta będą miały dziś wiele spraw na głowie. Będziecie musieli zatroszczyć się o kwestie związane z waszym życiem rodzinnym. Niestety nie możecie liczyć na niczyje wsparcie.

Praca i finanse: Pamiętaj, że w biznesie nie ma przyjaźni. Jeśli robisz z kimś interesy, patrz tej osobie na ręce. Tylko wtedy będziesz mieć pewność, że cię nie oszuka.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać ci dziś większych kłopotów. Będziesz czuł się dobrze i nie będziesz mieć powodów do niepokoju. Gwiazdy ci sprzyjają.

Horoskop dzienny Rak na środę 20 kwietnia 2022

Miłość i życie prywatne: Raki nie powinny przybiegać na czyjeś pstrykniecie palcami. Jeśli przyzwyczaicie do tego swoje otoczenie, nie dziwcie się, że później ludzie wokół was będą zdziwieni, że tego nie robicie.

Praca i finanse: Nie słuchaj tych, którzy mówią, że nie uda ci się osiągnąć tego, o czym marzysz. Te osoby po prostu nie wierzą w spełnianie marzeń, bo same nie mają na to odwagi. Działaj po swojemu.

Zdrowie:  Gwiazdy ześlą ci dziś spokój i dobre samopoczucie. Nie będziesz musiał się o nic martwić i będziesz mógł spokojnie cieszyć się każdą chwilą tego dnia.

Horoskop dzienny Lew na środę 20 kwietnia 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy powinny przypomnieć sobie, co to znaczy być asertywnym. Warto pamiętać o tym także w związku. W przeciwnym razie partner spróbuje wam wejść na głowę.

Praca i finanse:  W pracy musisz przygotować się na poważną i niezbyt przyjemną rozmowę z szefem. Niestety przełożony będzie miał sporo uwag do ciebie. Lepiej z nimi nie polemizować.

Zdrowie: Wieczorem możesz poczuć się zmęczony i pozbawiony energii. Niestety w domu też nie uda ci się odpocząć, bo będziesz przytłoczony codziennymi obowiązkami.

Horoskop dzienny Panna na środę 20 kwietnia 2022

Miłość i życie prywatne: Panny  powinny chronić swoją prywatność i nie dzielić się nią ze wszystkimi wokół. W niczym wam to nie pomoże, a może nawet zaszkodzić, jeśli traficie na nieprzyjazne osoby.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe ruszą dziś z kopyta do przodu. To bardzo dobrze, bo dzięki temu będziesz mógł zrealizować swoje cele szybciej, niż zakładałeś. Musisz tylko nadążyć za biegiem wydarzeń.

Zdrowie: Dbaj o odpowiednią ilość snu. Nie zarywaj nocy i staraj się spać minimum 7-8 godzin dziennie. Dzięki temu będziesz miał więcej energii.

Horoskop dzienny Waga na środę 20 kwietnia 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi w sprawach sercowych powinny zaufać swojej intuicji. Ona podpowie wam, co zrobić i jak rozwiązać trudną sytuację, w której się znaleźliście.

Praca i finanse:  W sprawach zawodowych postaraj się być na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje w firmie. Nie ignoruj żadnych informacji, bo każda może teraz mieć znaczenie.

Zdrowie: Powinieneś zatroszczyć się dziś o zdrowie bliskiej ci osoby. Ona nie ma sił lub odwagi, by zrobić to samemu. Koniecznie zajmij się tym i wesprzyj tę osobę.

Horoskop dzienny Skorpion na środę 20 kwietnia 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony w sprawach związanych z miłością nie powinny słuchać dziś żadnych dobrych rad. Tak naprawdę przecież wy sami wiecie, czego chcecie i co sprawia, że jesteście szczęśliwi.

Praca i finanse:  Powinny dziś twardo stąpać po ziemi. Myślenie życzeniowe i bujanie w obłokach może wam teraz zaszkodzić, bo przez to zignorujecie realne zagrożenia.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiać ci dziś większych kłopotów. Nie oznacza to jednak, że możesz przestać o siebie dbać. Nie przemęczaj się i szanuj swój organizm.

Horoskop dzienny Strzelec na środę 20 kwietnia 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce powinny podążać dziś za głosem swojego serca. Choć to, co będzie wam ono podpowiadać, może wydać się szalona, to gwiazdy mówią, że warto spróbować.

Praca i finanse: Nie bój się otwarcie wyrażać swojego zdania. Wbrew temu, co ci się wydaje, szef doceni twoją otwartość i to, że nie boisz się głośno mówić tego, co myślisz.

Zdrowie: Uważaj na swoje zdrowie, bo dziś może być ono poważnie zagrożone. Koniecznie zwracaj uwagę na wszystkie niepokojące rzeczy i nie bagatelizuj ich.

Horoskop dzienny Koziorożec na środę 20 kwietnia 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożce nie będą w ogóle wykazywać żadnego zainteresowania na temat tego, co dzieje się z osobą, której kiedyś deklarowały wielkie uczucie. To będzie najlepszy sprawdzian tego, ile warte jest wasze słowo.

Praca i finanse: W pracy przygotuj się na liczne spotkania i wysokie tempo pracy. Niestety nie będzie to dobrze wpływało na twoją kreatywność. Presja czasu ci nie sprzyja.

Zdrowie: Zdrowie nie będzie ci sprawiać dziś większych kłopotów. Wieczorem jednak może dopaść cię potężny ból głowy, który pokrzyżuje ci twoje plany.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris

News Related

OTHER NEWS

Blizzard zbiera się po skandalu. Dodatek do WoW-a ze smokami ma zatrzymać odpływ graczy

Blizzard szykuje nowy dodatek do World of Warcraft ze smokami w roli głównej, który ma odwrócić negatywny trend utraty graczy. Ci w rozszerzeniu o nazwie Dragonflight wrócą do Azeroth i ... Read more »

Nadchodzi kumulacja zmian w prawie pracy. Dotknie tysięcy firm w Polsce

Kumulują się zmiany: w urlopach, dla sygnalistów oraz w pracy online czy badaniach trzeźwości. Prawnicy nie mają wątpliwości, że każda ze zmian, nad którą obecnie pracuje rząd, to rewolucja dla ... Read more »

Chiny na drodze do bycia hegemonem. Jest nowy pakt

Chiny poszerzają strefę wpływów w regionie Pacyfiku; podpisały pakt z Wyspami Salomona. Australia wstrząśnięta © Pixabay Chiny Chiński rząd ogłosił we wtorek, że podpisał pakt bezpieczeństwa z Wyspami Salomona, krajem południowo-wschodniej Oceanii. Kraje ... Read more »

Zaproszenia ślubne: złote motywy, boho, rustykalne - DIY

© Viktor Lysenkov/shutterstock.com Zaproszenia ślubne. Gotowe czy wykonane samodzielnie? Jak je adresować i wręczać? Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne/Shutterstock Zaproszenia ślubne w stonowanym kolorze Zaproszenia ślubne mówią gościom jak będzie ... Read more »

Azja nie chce Rosji i jej gazu! Bo Chiny mają wybór

Chiny płacą za Rosyjski gaz wielokrotnie mniej niż Niemcy. Mimo to Chińczycy nadal biorą najwięcej gazu z Turkmenistanu © Pixabay Konfucjusz Rosja napotyka wiele przeszkód w „przestawianiu się” na Azję jako alternatywę ... Read more »

Molestował go trener, ojczym nazywał pedałem. Mistrz opowiedział o traumach

© AP/East News Molestował go trener, ojczym nazywał pedałem. Mistrz opowiedział o traumach Bradley Wiggins, mistrz olimpijski w kolarstwie szosowym i torowym, wyznał, że w dzieciństwie był molestowany przez swojego ... Read more »

Marcin Hakiel nie pije od 10 lat. "Nie potrzebuję alkoholu, aby być szczęśliwym"

© ONS Hakiel Od rozstania z Katarzyną Cichopek Marcin Hakiel stał się bardziej wylewny. Często odpowiada na pytania fanów, nawet te najbardziej osobiste. Teraz wyznał na Instagramie, że był na ... Read more »

Kamila z "Rolnik szuka żony" wyjaśnia, dlaczego ludzie myślą, że jest zimna: "WIDOCZNIE KTOŚ ZASŁUŻYŁ"

© AKPA, Facebook Kamila Boś z Kamila Boś, “pieczarkowa baronowa” z “Rolnik szuka żony”, nie na wszystkich widzach wywarła dobre wrażenie. Teraz rolniczka wróciła pamięcią do tego, co pokazały kamery. ... Read more »

Ależ to zrobiła. Iga Świątek popisała się imponującą sztuczką

Iga Świątek jest na ostatniej prostej przygotowań do konkursu WTA w Stuttgarcie. Polka ewidentnie nadal jest w dobrej formie, co potwierdza między innymi takimi zagraniami, jak na jednym z ostatnich ... Read more »

Syn Willa Smitha jest wyśmiewany za to, co powiedział w ostatnim wywiadzie

Jaden Smith powiedział w niedawnym wywiadzie, że woli spędzać czas z dorosłymi. Jaden Smith (23 l.) jest wyśmiewany za stwierdzenie w niedawnym wywiadzie, że woli spędzać czas z dorosłymi niż ... Read more »

Nie szarżuj z zakupami gier od Ubisoftu. Assassin's Creed zmierza do Xbox Game Passa

© Provided by Spider’s Web ubisoft gry assassins creed xbox game pass Jeśli planowaliście kupno Assassin’s Creed: Origins na Xboksa, to lepiej się wstrzymajcie. Gra dołączy do usługi Xbox Game ... Read more »

Spekulacja na rynku klasyków metodą „na wnuczka”. Prawie dałem się nabrać

© Provided by Spider’s Web Renault Twingo Metoda „na wnuczka” jest znana raczej z oszustw w internecie. Tutaj holenderski kolekcjoner wykorzystując posiadanie czworga wnucząt postanowił zainwestować w przyszłego klasyka, jakim ... Read more »

Wybory we Francji. "Nie będę udzielał żadnych instrukcji dotyczących głosowania"

Podczas gdy organizacje muzułmańskie i żydowskie wzywają do głosowania na Emmanuela Macrona, a protestanci ostrzegają przed zwycięstwem Marine Le Pen, to niektórzy francuscy biskupi katoliccy przypominają w mediach, że Kościół ... Read more »

Joanna Opozda opublikowała wymowne zdjęcie. Fanka: Macierzyństwo ci służy

© AKPA, AKPA Joanna Opozda opublikowała wymowne zdjęcie Joanna Opozda znów się uśmiecha. Problemy zaczynają odchodzić w niepamięć, a aktorka rozpoczyna nowy etap w życiu. Teraz opublikowała na swoim profilu na Instagramie ... Read more »

Pionowa mysz Lift. Logitech prezentuje nowy sprzęt z rodziny Ergo

© Logitech Mysz Logitech Lift W ofercie Logitecha pojawiła się nowa mysz. Model Lift wyróżnia się nietypowym wyglądem – kształt myszki został zoptymalizowany tak, aby zapewnić możliwie ergonomiczne ułożenie dłoni. ... Read more »

Daniel Obajtek powołany do Rady Nadzorczej spółki Energa

© fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska Daniel Obajtek Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek został powołany do Rady Nadzorczej Energi. Jak przekazuje spółka – będzie pełnił funkcję bez wynagrodzenia. Jak poinformowała we ... Read more »

EBL: Beniaminek wciąż na fali, świetnie zaczął play-off

© Adam Warżawa / PAP Dawid Słupiński, Kacper Borowski Piękny sen koszykarzy zespołu ze Słupska wciąż trwa. Beniaminek sensacyjnie wygrał rundę zasadniczą Energa Basket Ligi, a teraz w pierwszym meczu ... Read more »

Oficjalny event Pokemon GO w Polsce. Znamy miejsce i datę

© Provided by Spider’s Web pokemon go w polsce event community day 2022 warszawa wroclaw Niantic też kończy pandemię. Najpierw firma wycofała część funkcji ułatwiających granie w domu, a teraz ... Read more »

Zadłużyli gminę i doprowadzili do jej likwidacji. Zapadł wyrok w głośnej sprawie

Sąd Okręgowy w Koszalinie na siedem lat więzienia skazał Wacława M. i Krystynę K. To były wójt i skarbniczka gminy Ostrowice, którzy swoim działaniem zadłużyli gminę, co doprowadziło ostatecznie do ... Read more »

Bielsko-Biała. Wjechał lamborghini w wiernych pod kościołem. Policja poszukuje świadków

© Fot. Tomasz Pietrzyk / Agencja Wyborcza.pl Policja (zdjęcie ilustracyjne) © Fot. Dariusz Borowicz / Agencja Wyborcza.pl Policja (zdjęcie ilustracyjne) Kierowca lamborghini wjechał w tłum wiernych pod kościołem przy ul. ... Read more »

Glutamina jest niezbędna dla zdrowia jelit! Sprawdź czy nie masz niedoboru

Glutamina bierze udział w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, wspomaga zachowanie integralności błony śluzowej jelita cienkiego oraz zapobiega atrofii kosmków jelitowych. Jest wykorzystywana w leczeniu zespołu jelita drażliwego oraz choroby wrzodowej ... Read more »

Sondaż Kantar Public: 4 punkty procentowe przewagi PiS nad KO

Poparcie dla Zjednoczonej Prawicy nie zmieniło się w porównaniu do marca, minimalnie mniej wyborców deklaruje natomiast głosowanie na Koalicję Obywatelską – wynika z sondażu Kantar Public: © Fotorzepa/ Jerzy Dudek ... Read more »

Miller opisał pierwszą rozmowę z Putinem. Dziennikarz dopytał o wywiad sprzed lat: Wstydzi się pan tych słów?

Leszek Miller relacjonował przebieg rozmowy z prezydentem Federacji Rosyjskiej. – Zrobiłem sobie specjalną notatkę – przekazał europoseł na antenie Polsat News. Bogdan Rymanowski dopytał swojego gościa o wywiad z 2017 ... Read more »

Elon Musk powiedział, ile będą zarabiać dyrektorzy, jeśli przejmie Twittera

Obecnie zarabiają od 250 do 300 tysięcy dolarów rocznie. © Shutterstock Elon Musk chce w 2022 wszczepić człowiekowi procesor Neuralink Elon Musk poinformował, że chce kupić Twittera za 43 mld ... Read more »

Iga Świątek zagra w Warszawie. Turniej Poland Open zmienia lokalizację

© USA TODAY Network/Sipa USA/East News Iga Świątek zagra w Warszawie. Turniej Poland Open zmienia lokalizację Iga Świątek, liderka rankingu WTA, pod koniec lipca zagra w turnieju BNP Paribas Poland ... Read more »

Vuković kontra Runjaić. Obecny trener Legii zagra przeciwko swojemu następcy

Po poniedziałkowym meczu z Piastem Gliwice, trener Legii Aleksandar Vuković ogłosił, że w przyszłym sezonie na pewno nie poprowadzi drużyny z Łazienkowskiej. Jego miejsce zajmie zapewne Kosta Runjaić, trener Pogoni ... Read more »

TOP 3 kurtek na wiosnę! Te modele skradły serca influencerek

© fot. @mohitofashion Trencze to jeden z ponadczasowych modeli płaszczy! Modna i stylowa kurtka na wiosnę to coś, co niezbędne jest w szafie każdej kobiety. Zobacz, jakie w tym sezonie ... Read more »

Nicolas Cage bardzo chciał mieć kolejne dziecko

© Bang Showbiz Nicolas Cage po raz trzeci zostanie ojcem Nicolas Cage bardzo chciał mieć kolejne dziecko 58-letni aktor, który ma już synów Westona (31 l.) i Kal-Ela (16 l.) ... Read more »

Aneta Zając świętuje 40. urodziny. Tak zmieniała się przez lata

© AKPA Aneta Zając skończyła 40 lat Aneta Zając skończyła 40 lat. Połowę swojego życia spędziła na planach zdjęciowych znanych polskich seriali. Prywatnie jest szczęśliwą mamą 12-letnich chłopców – bliźniaków ... Read more »

Niewyobrażalna tragedia na cmentarzu. Nie żyje 1,5-roczny chłopiec. Jego mama nie może otrząsnąć się z szoku

© newspix.pl Wejście do cmentarza w Kamienicy pod Płońskiem (woj. mazowieckie). Kto mógłby przypuszczać, że zwykła wizyta na cmentarzu skończy się taką tragedią? W Wielkanocny Poniedziałek pani Anita wspólnie ze ... Read more »

Premier Armenii spotkał się z Władimirem Putinem podczas wizyty w Rosji. Znane tematy rozmów

Premier Armenii podczas dwudniowej wizyty w Rosji spotka się z kilkoma politykami, na czele z Władimirem Putinem. Podczas rozmowy z prezydentem Rosji poruszono m.in. kwestię Górskiego Karabachu. © kremlin.ru Nikol ... Read more »

Prezydent Warszawy oddał hołd powstańcom getta warszawskiego

© Tomasz Gzell Władysław Teofil Bartoszewski, Piotr Zgorzelski, Włodzimierz Czarzasty, Małgorzata Kidawa-Błońska, Rafał Trzaskowski, Rafał Grupiński Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski w 79. rocznicę powstania w getcie warszawskim złożył kwiaty pod ... Read more »

MAKABRA WSTRZĄSNĘŁA GNOJNIKIEM. Ze studni wydobyto dwa ciała

© Siarhei Tolak/Shutterstock MAKABRA WSTRZĄSNĘŁA GNOJNIKIEM. Ze studni wydobyto dwa ciała Co się stało w Gnojniku? We wtorek na jednej z posesji znaleziono ciała kobiety i niemowlęcia. Sprawę bada prokuratura. ... Read more »

Policja oceniła drift BMW E36 na 6 punktów i 5 tysięcy złotych

© Provided by Spider’s Web Drift BMW E36 Policja oceniła drift BMW E36 na 6 punktów karnych i 5000 złotych. Nawet na stacji benzynowej nie można być bezpiecznym. Niektórzy mają ... Read more »

Proca zamiast rakiety. SpinLaunch wystrzeli ładunki w kosmos siłą odśrodkową

© SpinLaunch Prototypowa wyrzutnia SpinLaunch, służąca do testów technologii Jak zmniejszyć koszt dostarczenia ładunku na orbitę? Zamiast udoskonalać stare rozwiązanie w postaci rakiet, warto poszukać nowego sposobu. Firma SpinLaunch przekonuje, ... Read more »

Najnowszy sondaż. PiS na czele, Koalicja Obywatelska powiększa stratę

PiS w najnowszym sondażu notuje 30 proc. poparcia. Koalicja Obywatelska jako jedyna partia straciła poparcie w ciągu miesiąca. Obecnie KO popiera 26 proc. badanych. Pomiędzy kolejnymi trzema partiami różnice są ... Read more »

Siostra Cristiano Ronaldo odniosła się do śmierci jego syna

© Bang Showbiz Cristiano Ronaldo w tym tygodniu poinformował o rodzinnej tragedii Siostra Cristiano Ronaldo odniosła się do śmierci jego syna Piłkarz Manchester United poinformował w poniedziałek (18.04.2022), że on ... Read more »

Julia Roberts lubi zajmować się domem

© Bang Showbiz Julia Roberts poświęca czas rodzinie Julia Roberts lubi zajmować się domem 54-letnia aktorka, która jest żoną operatora filmowego Daniela Modera od 2002 roku i ma z nim ... Read more »

Mikołaj Roznerski poinformował o ciąży. Gratulacjom nie ma końca

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska Mikołaj Roznerski Mikołaj Roznerski Mikołaj Roznerski Mikołaj Roznerski Mikołaj Roznerski Mikołaj Roznerski Mikołaj Roznerski Mikołaj Roznerski przekazał na Instagramie radosną nowinę. Aktor nie kryje swojego ... Read more »

Polski start-up wdraża nową metodę zwalczania nowotworów jajnika

© Zdjęcie autorstwa Anna Shvets z Pexels Poznański start-up naukowy MNM Diagnostics opracuje i wdroży test genetyczny, umożliwiający udzielenie skuteczniejszej pomoc pacjentkom z nowotworami jajnika. Firma z Wielkopolski otrzymała na ... Read more »