Galatasaray içeride ve dışarıda rekora koşuyor

galatasaray içeride ve dışarıda rekora koşuyor

Galatasaray içeride ve dışarıda rekora koşuyor

Sezona süper start veren Galatasaray hedef büyüttü. Ligde ilk 8 deplasman maçında 19 puan alarak son 18 yılın en iyi performansını sergileyen Cimbom, bu grafiğini sürdürürse 38 olan tüm sezon rekorunu kıracak.

Sezona süper bir başlangıç yapan ve topladığı 37 puanla, 14 maçlık periyotlar itibarıyla tarihinin en iyi performansını sergileyen Galatasaray, yeni rekorlar peşinde. Sarı kırmızılı takım bu sezon iç sahada 6 maçta 6 galibiyetle yoluna devam ederken, hedef 2017-18’deki iç saha rekorunu kırmak.

TUDOR-TERiM’Li SEZONU GEÇEBiLiR

O sezona İgor Tudor ile başlayıp, Fatih Terim ile bitiren Galatasaray, iç sahada 17 maça çıkarken 16 galibiyet almış, sadece Fenerbahçe ile 0-0 berabere kalmış ve 49 puan toplamıştı. Galatasaray, iç sahada olduğu gibi deplasmanda da rekor peşinde…

TARiH YAZABiLiR

Ligde ilk 8 deplasmanda aldığı 19 puanla son 18 sezonun en iyi performansını ortaya koyan sarı kırmızılılar 2005-06 sezonunda da ilk 8 deplasman maçında 19 puan toplamış, 2000-01 sezonunda aynı periyotta 7 galibiyet ve bir mağlubiyet sonucunda 21 puan elde etmişti. 2005-06’de sezon sonu deplasmanda 37, 2000-01’de ise 38 puana ulaşan Aslan bu sezonki performansı devam ettirerek, deplasmanda da tarihi bir sonuca imza atma amacında.

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World