Fırat Aydınus Endonezya'dan gelip derbiye çıkması Atilla Karaoğlan için avantaj

fırat aydınus endonezya'dan gelip derbiye çıkması atilla karaoğlan için avantaj

Endonezya’dan gelip derbiye çıkması Atilla Karaoğlan için avantaj

Fırat Aydınus

“İnşallah derbi gibi bir derbi izleriz…”

Atilla Karaoğlan bundan önceki derbisine Macaristan’daki U17 şampiyonasından gelip çıkmıştı. İlk defa görev alacağı Beşiktaş-Fenerbahçe derbisine de yine Endonezya’daki U17 Dünya Kupası’ndan gelip çıkacak.

Yaklaşık 1 aydır orada olması bu süre içinde Fenerbahçe’nin veya Beşiktaş’ın maçlarında görev yapmadan bu maça atanması onun için avantajdı. Hatta Atilla Karaoğlan’ın bu maçta görevlendirilmesi için yapay zekaya dahi gerek yoktu.

BU MAÇ DERBi HAKEMi OLMASI iÇiN BÜYÜK ŞANS

MALUM derbi denince Halil Umut Meler’den başka isim yokken Atilla Karaoğlan’ın çıkacağı bu maç derbi hakemi olarak devam etmesi için büyük bir şans. O gün itibari ile gerek hava şartları gerek yeni yönetimi ile Beşiktaş’ın ilk maçının derbi olması, F.Bahçe’nin de var olan oyunu ve puan cetvelindeki konumunu koruma arzusu içinde olması bu maçın seviyesine biraz daha yükselten, zor kılan kriterler olarak öne çıkıyor.

Atilla Karaoğlan’ın full bir şekilde odaklanıp konstrasyonunu sağlaması gereken bir maç olacak. Gerek futbolcuların gerekse hakemin katkılarıyla son zamanlarda şahit olmadığımız gibi derbi gibi derbi seyrederiz inşallah. Allah Atilla Karaoğlan’a hakem şansı versin

fırat aydınus endonezya'dan gelip derbiye çıkması atilla karaoğlan için avantaj

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World