Suya ve toza karşı dayanıklılığı belgelendi

suya ve toza karşı dayanıklılığı belgelendi

Suya ve toza dayanıklılığı IP68 sertifikası ile belgelenmiş vivo V29 5G ile açık alanlarda da sevdiklerinizle kesintisiz iletişimde kalabilir.

Suya ve toza dayanıklılığı IP68 sertifikası ile belgelenmiş vivo V29 5G ile açık alanlarda da sevdiklerinizle kesintisiz iletişimde kalabilir. Soğuk hava koşullarında açık alanlarda kullanım, gündelik hayatımızın vazgeçilmezi olan cep telefonları için zaman zaman tehlike oluşturabiliyor. Yağmurlu veya karlı havada açık havada telefonla konuşurken, fotoğraf veya video çekerken batarya ve hoparlör girişlerinden girebilecek su damlacıklarının telefona zarar verme ihtimali kullanıcıları korkutabiliyor. Bu nedenle telefon satın alırken cihazın suya dayanıklılığı tüketiciler için önemli tercih kriter haline geliyor. vivo, orta segment akıllı telefonlara amiral gemisi özelliklerini getiren V29 5G modeli ile tüketicilere suya ve toza dayanıklılığını IP68 sertifikasıyla belgelemiş güçlü ve kaliteli bir telefon sunuyor. IP68 Sertifikası Nedir? IP68 sertifikası, cihazın toza ve suya karşı ne kadar dayanıklı olduğunu gösteren bir belge. IP68 sertifikasındaki “6” rakamı cihazın kum ve kir dahil küçük toz parçacıklarına dayanabileceğini; “8” rakamı da doğrudan suya düşse bile, suyun derinliği 1,5 metreyi aşmadığı sürece telefonun 30 dakika boyunca hiçbir zarar görmeden çalışabilecek dayanıklılığa sahip olduğunu gösteriyor. Böylece V29 5G kullanıcıları zorlu hava şartlarında, yoğun yağmur ya da kar altında kalmanız halinde bile, sevdiklerinizle iletişimi telefonunuza bir zarar gelmesinden endişe duymaksızın güvenle kullanabilir, kışın tadını çıkarabilirsiniz. Gelişmiş 50 MP OIS Ultra Algılama Kamerası V29 5G’nin gelişmiş 50 MP OIS Ultra Algılama Kamerası yoğun yağmur altında ıslanma, kar suyuna maruz kalma veya suya düşme gibi durumları sorun olmaktan çıkarıyor. Böylece V29 5G ile zorlu hava koşullarında bile mükemmel fotoğraf ve video çekimleri yaparak her anınızı güvenle ölümsüzleştirebilir, en güzel kış manzaralarını hiçbir endişe duymadan yakalayabilirsiniz.

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World