Eskişehirli badmintoncular Avrupa’da madalyaları topladı

eskişehirli badmintoncular avrupa’da madalyaları topladı

ESKİŞEHİRLİ GENÇ BADMİNTONCULAR SLOVAKYA’DA DÜZENLENEN AVRUPA ŞAMPİYONASI PUAN TURNUVASI’NDAN 3’Ü ALTIN 6 MADALYA İLE DÖNDÜ.

Eskişehirli genç badmintoncular, Slovakya’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası Puan Turnuvası’ndan 3’ü altın toplam 6 madalya ile döndü.

eskişehirli badmintoncular avrupa’da madalyaları topladı

SLOVAKYA’DAKİ TURNUVAYA KATILAN SPORCULAR

U15 Avrupa Şampiyonası Puan Turnuvası Slovakya’da düzenlendi. Turnuvaya Eskişehir’den katılan sporcular, müsabakalara adeta damga vurdu. Kariyerlerinde çeşitli Türkiye ve Avrupa başarıları olan ikiz kardeşler Tuana Yağmur ile Irmak Rana Yemişen, çift bayanlar kategorisinde şampiyonluğu elde ederek altın madalyaların sahibi oldu. Ayrıca tek bayanlar kategorilerinde de boy gösteren kardeşlerden Rana şampiyon olarak altın madalya kazanırken, Yağmur ise üçüncü olarak bronz madalya kazandı. Çift erkekler kategorisinde yarışan bir başka Eskişehirli sporcular Mehmet Gün ile Eymen Öztürk de ikincilik kazanarak gümüş madalyaların sahibi oldu. Avrupa şampiyonalarına katılmak için puan toplamanın önemli olduğu bu turnuvalarda toplam 6 madalya ile başarı kazanan sporcular, antrenörlerini ve sevenlerini gururlandırdı.

eskişehirli badmintoncular avrupa’da madalyaları topladı

TEK BAYANLAR KATEGORİSİNDE PODYUMA ÇIKAN İKİZ KARDEŞLER RANA VE YAĞMUR YEMİŞEN

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World