Enişteyle aşk skandalı

enişteyle aşk skandalı

Enişteyle aşk skandalı

İspanya, kraliyet ailesindeki aşk iddiasıyla sarsıldı. Kraliçe Letizia’nın, kız kardeşinin eski eşiyle ilişkisi olduğu öne sürüldü. Letizia ile bekar olduğu dönemde birlikte olduğunu söyleyen Jamie Del Burgo, ilişkilerinin evlendikten sonra da devam ettiğini belirtti. Kraliyet ailesi iddialar karşısında sessizliğini koruyor.

İspanya Kraliyet Ailesi yeni bir skandalla karşı karşıya. Kraliçe Letizia’nın kız kardeşinin eski eşi Jamie Del Burgo, Letizia ile bekar olduğu dönemde bir ilişkisi olduğunu ve ilişkinin evlendikten sonra da devam ettiğini öne sürdü. Burgo’nun bu iddiası, gazeteci Jaime Peafiel’in kaleme aldığı “Letizia ve Ben” adlı kitapta yer aldı. Del Burgo, 2014-2016 yılları arasında Kraliçe’nin kız kardeşi Telma ile evliydi. 2000 yılında Letizia ile tanıştığını söyleyen Del Burgo, ilişkilerinin Kraliçe’nin Kral ile tanışmadan yıllar önce başladığını vurguladı. Kitapta Del Burgo’nun 2002 yılında Kraliçe’ye evlenme teklif etmeyi düşündüğü ifade edilirken, Del Burgo ile Letizia’nın ilişkisinin 2011 yılında sona erdiği kaydedildi. Letizia, Kral 6. Felipe ile 2004 yılında evlenmişti.

LETiZİA’NIN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Del Burgo, Kraliçe ile olan ilişkisine kanıt olarak sosyal medya hesabından Letizia’nın kendisine gönderdiğini iddia ettiği bir fotoğrafı paylaştı. Siyah bir şala sarılı Letizia’nın fotoğrafını paylaşan Del Burgo, şalı kendisinin hediye ettiğini iddia etti. Letizia’nın kendisine mesaj da yazdığını öne süren Del Burgo, “Aşkım. Senin şalına sarındım. Bu bana sen yanımdaymışsın gibi hissettiriyor. Beni koruyor. Birbirimizi yeniden görünceye kadar geçen saatleri sayıyorum. Seni seviyorum” mesajını da paylaştı. Letizia, Kral Felipe ile evlenmeden önce TV muhabiri olarak çalışıyordu. Tüm bu iddialar karşısında Kraliyet ailesi derin bir sessizliğe gömüldü. Del Burgo, Letizia ile ‘bir ilişkisi olduğunu’ iddia ettikten sonra ölüm tehditleri aldığını belirtti.

İLK SKANDALI DEĞİL

Kraliçe Letizia’nın, kocası Kral 6. Felipe’nin yakın arkadaşı olan ve yolsuzlukla suçlanan iş adamı Javier Lopez Madrid ile de 2014 yılında gizlice mesajlaştığı ortaya çıkmıştı.

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World