"Dzień Dobry TVN" UJAWNIŁO nową parę prowadzących! Zaskoczeni?

“Dzień Dobry TVN” UJAWNIŁO nową parę prowadzących! Zaskoczeni?

W niedzielny poranek “Dzień Dobry TVN” poprowadziła Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Podczas programu w studiu pojawiła się para, która dołączyła do gospodarzy śniadaniówki. Dobry wybór?

Od dawna mówiło się w kuluarach, że po zwolnieniu m.in. Agnieszki Woźniak-Starak, Anny Kalczyńskiej oraz Małgorzaty Rozenek, program stracił na atrakcyjności. Głosy niezadowolonych widzów można było zauważyć pod postami w mediach społecznościowych.

Widocznie stacja TVN postanowiła wsłuchać się w opinię widzów i powołała nową parę prowadzących. W niedzielę 3 grudnia “Dzień Dobry TVN” program poprowadziła Paulina Krupińska i Damian Michałowski, którzy już na samym początku podkreślili, że w studiu na kanapie pojawią się nowi gospodarze.

Zobacz: Wpadka w “Dzień Dobry TVN”. Wokalistka musiała PRZERWAĆ występ! “Tego już nikt nie zapomni…”

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

“Dzień Dobry TVN” ujawniło nowych prowadzących. Zaskoczeni?

Tak jak obiecano, na kanapach zasiadła nowa para prowadzących śniadaniówkę, którą okazali się Anna Senkara i Sandra Hajduk! Panie poinformowały, że w roli gospodyń porannego programu zadebiutują już 6 grudnia.

Panie miały okazję przez chwilę porozmawiać z zaproszonymi do studia gośćmi i sprawdzić się jako prowadzące.

Dobry wybór?

Anna Senkara i Snadra Hajduk

Anna Senkara

Anna Senkara

Sandra Hajduk

Sandra Hajduk

Dzień Dobry TVN

News Related

OTHER NEWS

Horoskop dzienny - wtorek 28 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny – wtorek Horoskop dzienny na wtorek 28 listopada. Księżyc u wielu zodiaków zamiesza. Co cię czeka pod koniec miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź. Horoskop dzienny – Baran Horoskop dzienny ... Read more »

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World