Dwa psy zażarcie się kłócą: reakcja pitbulla jest bezcenna (video)

dwa psy zażarcie się kłócą: reakcja pitbulla jest bezcenna (video)

Dwa psy zażarcie się kłócą: reakcja pitbulla jest bezcenna (video)

Zabawne nagranie podbiło kilka dni temu sieć społecznościową Twitter. Widzimy na nim parę zażarcie się kłócących psów. Walczą o zabawkę, używając całego swojego arsenału – zębów, łap i powarkiwań. A wszystko to robią, leżąc na kanapie obok pitbulla, który całkowicie je ignoruje. Dlaczego? 

Ten pitbull to opoka i skała

Pies wydaje się całkowicie nieporuszony tym, że u jego stóp rozgrywa się walka. W pewnym momencie przenosi wzrok na swoją opiekunkę i widać wyraźnie, że jest całą sytuacją po prostu zdegustowany i zmęczony, ale wygląda, jakby uważał, że reagowanie jest kompletnie bezcelowe.

Wtedy słyszymy wyjaśnienie opiekunki, która mówi : „Wiem, Lily, ale to jest Twoja córka i Twoja wnuczka – masz takie dzieci, jakie sobie wychowałaś”.

To właśnie ten komentarz sprawia, że to video jest szczególnie zabawne. No cóż, kiedy ma się dzieci, nad którymi nie udaje się zapanować, to codzienność matki wygląda właśnie tak…

Nagranie wzbudza liczne komentarze u użytkowników, którzy mówią, że rodzicielstwo to ciężki kawałek chleba i  podziwiają spokój pitbulla. 

Zobacz też: 

News Related

OTHER NEWS

Horoskop dzienny - wtorek 28 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny – wtorek Horoskop dzienny na wtorek 28 listopada. Księżyc u wielu zodiaków zamiesza. Co cię czeka pod koniec miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź. Horoskop dzienny – Baran Horoskop dzienny ... Read more »

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World