Danuta Holecka z komunikatem na antenie TV Republika. "Przewaga sił topnieje"

Danuta Holecka w TV Republika

Danuta Holecka, obecnie pracująca w TV Republika, prowadzi w stacji główny serwis informacyjny. Podczas najnowszego wydania poinformowała widzów o wynikach sondażu na temat poparcia politycznego dla polskich partii.

Danuta Holecka poinformowała widzów o wzrastającym poparciu dla partii konserwatywnych.

[object Promise]

— przekonywała widzów.

Informacja, na którą się powoływała Holecka, już wcześniej została ogłoszona w TV Republika. Z sondażu OKO.press i TOK FM został wybrany jeden fragment: “Przewaga ponad 11 punktów procentowych sił liberalno-lewicowych w wyborach 2023 roku nad dwiema partiami prawicowymi zmalała do nieco ponad 6 punktów procentowych. Przeliczenie na mandaty wskazuje, że koalicja 15 października wciąż miałaby w Sejmie większość, ale już tylko 232 do 228 mandatów”. Badanie wskazuje, że wciąż największym poparciem cieszy się Prawo i Sprawiedliwość — 30 proc.; za PiS znajduje się Koalicja Obywatelska — 29 proc.

[object Promise]

— opowiadała widzom Holecka. I dodawała, że PiS wciąż jest najchętniej wybieraną partią w Polsce.

Danuta Holecka nie wspomniała, że “dynamiczne topnienie” wywołane jest wzrostem poparcia dla Konfederacji — w wyborach partia zdobyła 7,16 proc. głosów, a w sondażu — 12. Prezenterka nie poinformowała widzów, że poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości w ostatnich miesiącach spada.

Źródło: teleshow.wp.pl

News Related

OTHER NEWS

Horoskop dzienny - wtorek 28 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny – wtorek Horoskop dzienny na wtorek 28 listopada. Księżyc u wielu zodiaków zamiesza. Co cię czeka pod koniec miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź. Horoskop dzienny – Baran Horoskop dzienny ... Read more »

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World