Dálnici D8 uzavřela nehoda na sedmém kilometru ve směru na Prahu

dálnici d8 uzavřela nehoda na sedmém kilometru ve směru na prahu

Policie ČR, ilustrační fotografie.

“Ve 20:37 jsme na linku 158 přijali hlášení o odstaveném vozidle v levém pruhu na D8 na 7,5 kilometru ve směru na Prahu. Zřejmě z něj vystoupili dva muži, kteří šli zřejmě řešit problém s autem a srazilo je osobní auto, které předjíždělo dodávku v pravém pruhu,” řekla Schneeweissová.

Muž narozený v roce 1995 utrpěl vážná zranění, resuscitují ho, na místo letí záchranářský vrtulník, další informace o zraněných ČTK zjišťuje. Přesné příčiny a okolnosti nehody vyšetřuje policie.

News Related

OTHER NEWS

Pistorius dál zůstane ve vězení, kde si odpykává třináctiletý trest za vraždu přítelkyně

Reeva Steenkamp, modelka, která byla zastřelena Oscarem Pistoriusem. “Nevím, z jakých důvodů byla žádost zamítnuta, byli jsme informováni pouze o tom, že byla zamítnuta a že bude přezkoumána za rok,” ... Read more »

Zemřel legendární režisér Stanislav Párnický. Jeho manželkou byla Zdena Studenková

Párnický byl manželem oblíbené herečky Zdeny Studenkové, kterou čeští diváci znají zejména jako Gábinu z komedie Marie Poledňákové S tebou mě baví svět. V roce 1982 se jim narodila dcera ... Read more »

Vedle tetování se dnes snaží fotbalisté odlišit i svými účesy, říká etnolog Martin Rychlík

„Tetovaný byl již Ötzi – pravěké mumifikované tělo, které bylo nalezeno v tyrolských Alpách. V tuzemsku však bylo tetování dříve spojováno s kriminalitou. Psaly se psychologické studie o tom, že ... Read more »

Rušení pošt přehledně: Seznam poboček, co mají lidé dělat, jak se vyhnout frontě

Česká pošta kvůli úsporám od 1. července zruší 300 svých poboček, o práci při tom přijde na 1600 pošťáků z nynějších asi 25 tisíc. Rušení se bude týkat pouze poboček ... Read more »

Jurečka: Valorizace budou nadále plně zohledňovat inflaci. Věk odchodů do penze nezvýší

Jurečka: Valorizace budou nadále plně zohledňovat inflaci. Věk odchodů do penze nezvýší Důchody se zvyšují pravidelně vždy v lednu, a to o inflaci a o polovinu růstu reálných mezd. Mimořádně ... Read more »

Tereza Hlůšková popsala práci prostitutky: Bála jsem se, aby třeba neumřel

Tereza Hlůšková po čtyřech letech v pákistánském vězení naplno užívá svobody. Bývalá pašeračka si našla práci, přítele a nyní svůj příběh postupně odhaluje placené sítí HeroHero. V posledním příspěvku se ... Read more »

Bývalý editor The Guardian zažaloval Google, požaduje 3,4 miliardy liber za ušlé zisky vydavatelů

Google, autor: Kai Wenzel Je to už druhá taková žaloba, jaké Google v Británii čelí. První podal v listopadu bývalý ředitel britské vládní agentury Ofcom Claudio Pollack. Ten od technologického ... Read more »

Globus dostal od ČOI dvoumilionovou pokutu, opakovaně prodával špatnou naftu

Globus Proti rozhodnutí ČOI se mohl Globus do 15 dnů od vydání rozhodnutí odvolat, odvolání ale nepodal, pokuta je tedy pravomocná. Řetězec ji musí do měsíce od nabytí právní moci ... Read more »

Zdraví papeže Františka se lepší, velikonoční oslavy ale provází nejistota

Papež František Podle zdroje strávil šestaosmdesátiletý papež noc v klidu. Podávaná antibiotika mají na jeho zdravotní stav očekávané účinky a papež by mohl být v příštích dnech propuštěn do domácí ... Read more »

Veletrh E3 letos nebude, účast odřekli největší herní vydavatelé

Největší každoroční výstava videoherního průmyslu známá jako E3 se letos neuskuteční. Veletrhu, který se v Los Angeles koná od roku 1995, totiž postupně odříkávaly účast velké herní společnosti, v čele ... Read more »

Nespoutaný Karel Gott? Podle Klusáka se obnažoval na veřejnosti

O legendárním zpěvákovi Karlu Gottovi je známé, že jeho náručí prošly celé zástupy žen. Gott se usadil až po boku své manželky Ivany, se kterou měl dvě dcery. Střídání milenek ... Read more »

Investujte jako Pavel nebo Nerudová, lákají podvodníci. Poškozují i velké firmy jako ČEZ

Investujte jako Pavel nebo Nerudová, lákají podvodníci. Poškozují i velké firmy jako ČEZ Robotický hlas, záběry z videobank a sliby desetinásobného zhodnocení investic. Tak vypadají podvodné reklamy, které lákají na ... Read more »

Zemětřesení v Rakousku: Slovensko ho také pocítilo, otřesy zaznamenaly přístroje

Bratislava, Slovensko K otřesu o síle 4,2 stupně došlo ve čtvrtek ve 22:26 nedaleko obce Gloggnitz v okrese Neunkirchen v Dolním Rakousku. “Zemětřesení pocítili obyvatelé ve velkých částech východního Rakouska. ... Read more »

Na Hradě se sešly stovky „delegátů“. Studenti díky konferenci zažívají fungování OSN

Na Hradě se sešly stovky „delegátů“. Studenti díky konferenci zažívají fungování OSN O aktuálních společenských problémech budou studenti z celého světa ve věku od 14 do 20 let diskutovat podobně ... Read more »

Hvězda Komisaře Rexe žije se dvěma partnerkami. Vztah si pochvaluje on i jeho matka

Hvězda Komisaře Rexe žije se dvěma partnerkami. Vztah si pochvaluje on i jeho matka Gedeon Burkhard, který se proslavil díky roli v seriálech Komisař Rex či Kobra 11 a ve ... Read more »

Fiala s Rakušanem v rozvědce ÚZSI: Poskytuje vládě velmi cenné informace, ocenili

Do pražského sídla civilní rozvědky dnes zavítal v rámci svých bilančních cest po ministerstvech a dalších institucích premiér Petr Fiala (ODS). Společně s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN) jednali s ... Read more »

Muž navázal kontakt s umělou inteligencí. Milostný vztah skončil tragicky

Muž navázal kontakt s umělou inteligencí. Milostný vztah skončil tragicky Umělá inteligence je dnes jedním z nejdiskutovanějších společenských témat. Její rychlý vývoj a stále nové schopnosti mnohé znervózňují a rostou obavy, ... Read more »

Adresa jako byznys. V jednom bytě jsou hlášeny i stovky dětí, školy řeší spádovou turistiku

Adresa jako byznys. V jednom bytě jsou hlášeny i stovky dětí, školy řeší spádovou turistiku V dubnu začnou zápisy do prvních tříd, některé školy v Praze a dalších větších městech se však ... Read more »

Crop topy trendem jara: Nejen zkrácená trička odhalující bříško, ale i blejzry a bundy pro méně odvážné

Crop topy trendem jara: Nejen zkrácená trička odhalující bříško, ale i blejzry a bundy pro méně odvážné Zkrácená trička, topy, tílka a dokonce i mikiny či saka. Efekt odhalené kůže ... Read more »

Zdeňka (22): Myslela jsem si, že jsem ve vztahu šťastná. Pak mi přítel řekl, že už chce dítě

Zdeňka (22): Myslela jsem si, že jsem ve vztahu šťastná. Pak mi přítel řekl, že už chce dítě Zdeňka žije s Ondrou, který je o dvacet let starší. I přesto ... Read more »

Milion chvilek dostal pokutu za kampaň v prezidentských volbách

Benjamin Roll Spolek ve chvíli vedení kampaně ani jedno neměl. Navíc jeho propagace nebyla označená zadavatelem ani zpracovatelem, což vyžaduje zákon. Spolek už jednou pokutu dostal v souvislosti s volbami ... Read more »

Zeman žádal dvakrát o podpis abolice pro spolupracovníky z Hradu

Miloš Zeman Podle dřívějších informací z médií chtěl Zeman abolicí zastavit stíhání svého kancléře Vratislava Mynáře a předejít stíhání lidí z Hradu v kauzách skartace zprávy o ruském zapojení do ... Read more »

Blažek: Zeman žádal dvakrát o podpis abolice pro pracovníky Hradu

Pavel Blažek Podle dřívějších informací z médií chtěl Zeman abolicí zastavit stíhání svého kancléře Vratislava Mynáře a předejít stíhání lidí z Hradu v kauzách skartace zprávy o ruském zapojení do ... Read more »

Zuzana Bubílková: Nečekané a velmi osobní přiznání!

Jiří Krampol a Zuzana Bubílková Bubílková na Slovensku žila, studovala a začínala profesní kariéru, takže není divu, že její pokračování sledují právě i naši východní sousedé. Co je v posledních ... Read more »

Nemáte ho v šuplíku? Starý nepoužívaný mobil z vás může udělat opravdové milionáře

První iPhone od společnosti Apple přišel na trh v roce 2007 za 599 dolarů (s DPH a připočtením inflace asi 16 500 Kč). Jednalo se o skutečnou revoluci – smartphone neměl ... Read more »

Blažek potvrdil, že Zeman ve dvou případech chtěl abolici pro spolupracovníky

Pavel Blažek Podle dřívějších informací z médií chtěl Zeman abolicí zastavit stíhání svého kancléře Vratislava Mynáře a předejít stíhání lidí z Hradu v kauzách skartace zprávy o ruském zapojení do ... Read more »

Zlato dnes zdražuje nad 2000 dolarů za unci, poprvé od invaze. Svět se bojí pádů dalších bank, nutnost nouzového převzetí Credit Suisse jej vylekala

Ilustrační fotografie Z hlediska finančních trhů a jejich ocenění zlata to tedy znamená, že panuje vážná obava z třetí celosvětově závažné situace během čtyř let: po pandemii, a dopadech invaze může nyní ... Read more »

Volkswagenu zmrazil ruský soud všechna aktiva v zemi

Volkswagen Ruská invaze na Ukrajinu měla finanční dopady na hospodaření firmy. Volkswagen ve své výroční zprávě minulý týden uvedl, že v souvislosti s rozhodnutím zastavit obchodní aktivity v Rusku byla ... Read more »

10 ženských hvězd, které se zapsaly do dějin filmu: žebříček

Americký filmový institut sestavil žebříček 100 největších filmových hvězd, a to jak mužských, tak ženských. Pro sestavení žebříčku přijal AFI chronologické kritérium: debut hereček na filmovém plátně nesměl být pozdější ... Read more »

Toužila po bytě plném vzpomínek, a tak sáhli po estetice 60. a 80. let

Toužila po bytě plném vzpomínek, a tak sáhli po estetice 60. let a 80. let Velkým přáním majitelky bylo, aby její nově zrekonstruovaný domov v sobě dokázal skloubit vzpomínky na ... Read more »
Kênh kiến thức kỹ năng, phát triển bản thân, hướng nghiệp, blog nhân sự