Córka Joanny Krupy ma pomalowane paznokcie. Ekspertka: nie jestem zwolenniczką

córka joanny krupy ma pomalowane paznokcie. ekspertka: nie jestem zwolenniczką

Joanna Krupa z córką Ashą, 29.04.2023

Joanna Krupa została skrytykowana za pomalowanie paznokci swojej 4-letniej córeczce. Zapytaliśmy psycholożkę dziecięcą, Aleksandrę Piotrowską co sądzi o takiej praktyce — apeluję serdecznie, żebyśmy się zastanowili — zdradziła Plejadzie.

Joanna Krupa to uwielbiana przez widzów jurorka i prowadząca “Top Model”. Od 4 lat najważniejszą rolą w życiu modelki, jest rola mamy i jak sama mówi, jej córeczka jest dla niej całym światem. Ostatnio Krupa udostępniła rozczulające nagranie, na którym pokazuje jak uczy małą Ashę-Leigh języka polskiego. Filmik stał się prawdziwym hitem.

Asha-Leigh Nunes, czyli córka Joanny Krupy i przedsiębiorcy Douglasa Nunesa urodziła się 2 listopada 2019 r. Szybko zawładnęła intensywnym życiem swojej słynnej mamy i dzisiaj media społecznościowe modelki zdominowane są przez kadry przedstawiające rodzinną sielankę. Gdy Joanna Krupa pokazała nagranie, na którym widać jak uczy Ashę języka polskiego fani zalali ją lawiną pozytywnych komentarzy. Wśród nich była między innymi Edyta Górniak.

Pojawiły się jednak również głosy, które krytykowały zachowanie Joanny Krupy. Jedna z fanek zwróciła uwagę na pomalowane paznokcie 4-letniej Ashy, dając znać, że nie zgadza się z taką praktyką. Na komentarz odpisała sama Krupa, a wiele fanek stanęło w jej obronie:

[object Promise]

— skomentowała Joanna Krupa.

Całą sytuację oceniła ekspertka. “Nie, nie jestem zwolenniczką”

Aleksandra Piotrowska, psycholożka dziecięca, oceniła zachowanie Joanny Krupy:

— Nie, nie jestem zwolenniczką kierowania zainteresowania małych dziewczynek w stronę tego, co tak naprawdę przeznaczone jest dla dorosłych. I takie upiększanie swojego ciała za pomocą no właśnie różnego rodzaju lakierów, szminek w wykonaniu małych dziewczynek. A tutaj mówimy o dziewczynce przedszkolnej. To jest naprawdę małe dziecko. No, z różnych względów nie jest moim zdaniem pozytywny, wartościowe i nie powinno mieć miejsca. Jaki my komunikat chcemy tym dzieciom przekazać? Że najważniejsze to mieć ślicznie pomalowane pazurki i błyszczące oczka. A to, co w tej głowie to, to nieważne — zaczęła.

[object Promise]

— dodała.

Aleksandra Piotrowska wyjawiła również, że nie sposób odseparować dzieci od standardów kulturowych piękna i atrakcyjności, które otaczają nas z każdej strony.

[object Promise]

News Related

OTHER NEWS

Horoskop dzienny - wtorek 28 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny – wtorek Horoskop dzienny na wtorek 28 listopada. Księżyc u wielu zodiaków zamiesza. Co cię czeka pod koniec miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź. Horoskop dzienny – Baran Horoskop dzienny ... Read more »

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World