CHP-DEM arasında aday tiyatrosu! İstanbul'daki kirli ittifakı canlı yayında bu sözlerle ifşa etti

chp-dem arasında aday tiyatrosu! i̇stanbul'daki kirli ittifakı canlı yayında bu sözlerle ifşa etti

Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, CHP ile DEM arasındaki kirli ittifakı 24 TV’de katıldığı canlı yayında sert sözlerle eleştirdi. Albayrak, ‘CHP, 2 ilçedeki adayını dalga geçer gibi neden çekti? Bunun arkasındaki kirli plan ne? DEM, seçim dosyasını neden trafiği bahane ederek il seçim kuruluna son dakika teslim etti?’ tüm bu sorulara yayında tek tek cevap verdi.

Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, CHP ile DEM arasındaki kirli ittifakı 24 TV’de katıldığı canlı yayında sert sözlerle eleştirdi. Albayrak, ‘CHP, 2 ilçedeki adayını dalga geçer gibi neden çekti? Bunun arkasındaki kirli plan ne? DEM, seçim dosyasını neden trafiği bahane ederek il seçim kuruluna son dakika teslim etti?’ tüm bu sorulara yayında tek tek cevap verdi.

31 Mart yerel seçimlerine artık sayılı günler kaldı. Parti adayları da saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Genel seçimlerde büyük hezimete uğrayan CHP ve terör örgütü PKK sempatizanı DEM Parti ise iş birliklerini yerel seçimde de ilerletmiş durumda.

24 TV’de Kahraman Poyrazoğlu moderatörlüğünde yayınlanan ‘Basın Ekspres’ programında CHP ile DEM arasındaki kirli ittifak masaya yatırıldı.

Kılıçdaroğlu’ndan itibaren CHP’nin siyaset stratejisinde çok ciddi bir kırılma görüldüğünü vurgulayan Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, ‘CHP’nin eski genel başkanının (Deniz Baykal) çok eleştirdiğim tarafları vardı. Buna rağmen onun bir ulusalcı bir duruşu vardı. Terör iltisaklılarla konusunda bir duruşu vardı. Bir programda dedi ki ‘CHP’nin siyaseti hızla BDP’ye kayıyor bu çok tehlikeli’ mealinde bir şey söyledi. O zaman ki CHP’nin HDP’ye yaklaşımıyla şimdiki çok farklıydı. O zaman bile bunu çok tehlikeli bulmuştu. Şu an CHP öyle bir noktaya geldi ki DEM’in ipoteği altına girdi. Artık CHP kendi stratejisini üretme imkanını tamamen kaybetti.’ dedi.

‘KILIÇDAROĞLU MİLLETİ ENAYİ YERİNE KOYUYORDU’

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’in genel seçim sonrası kendince bir tavır belirlediğine söyleyen Albayrak, ‘Akşener de aynı durumdaydı fakat baktı ki gün geçtikçe çıkmaz sokakta ilerlemeye devam ediyor. Büyük bir risk alarak genel seçimden sonra bir tavır belirledi. Baktı ki o gidiş gidiş değil. CHP çoktan o şansı kaybetti. Kılıçdaroğlu biraz daha usturuplu yapıyordu. Yine enayi yerine koyuyordu milleti ama o ekiple birlikte dışarıda basın toplantısı yapmıyordu. Sanki onu yapmayınca millet görmedi sanıyorlardı. Özgür Özel, öyle bir noktada devraldı ki HDP ile ittifakı devam ettirmenin dışında bir şansı yok. O da buna devam etmek zorunda kaldı.’ ifadelerini kullandı.

DEM’in CHP ile mukayese edildiğinde kötü de olsa duruşu olduğunu belirten Albayrak, ‘DEM’in PKK’nın yanında bir duruşu var. Ama CHP’yi yanına çekti ve o duruma mahkum etti. Özgür Özel ile beraber bu mahkumiyet daha da arttı.’ şeklinde konuştu.

CHP ile DEM arasında çirkin bir tiyatronun oynandığını söylen Albayrak sözlerini şöyle sürdürdü:

CHP kendi adayını durduk yere neden sağlık sorunlarını bahane göstererek geri çekti? Bunun arkasında ne var? DEM’in dosya neden trafik bahane edilerek il seçim kuruluna son dakika teslim edildi? CHP Esenyurt’ta ve Gaziosmanpaşa’da adaylarını çekti. 15 gün sonra adamlarla dalga geçer gibi onurlarıyla oynayıp çektiler. Onların yerine de PKK ile iltisaklı isimleri koydular.

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World