Arda Turan Seçil Erzan'a paraları kaptırdı İspanya'da manşet oldu: Kötü bir yatırım büyük bir servetin sonu olabilir...

arda turan seçil erzan'a paraları kaptırdı i̇spanya'da manşet oldu: kötü bir yatırım büyük bir servetin sonu olabilir...

Arda Turan Seçil Erzan’a paraları kaptırdı İspanya’da manşet oldu: Kötü bir yatırım büyük bir servetin sonu olabilir…

Futbol dünyasının ünlü isimlerini dolandırdığı iddiasıyla yargılanan bankacı Seçil Erzan’a kaptırdığı paralarla gündeme gelen Arda Turan İspanya’da manşet oldu. Atletico Madrid ve Barcelona’nın eski oyuncusunun yaşadıkları gündem oldu.

Bankacı Seçil Erzan’ın dolandırıcılık davası, kamuoyunu demi meşgul etmeye devam ederken İspanya basınında da gündem oldu.

Geçtiğimiz günlerde Arda Turan’ın olayla ilgili ortaya çıkan “Bu fona kim ne kadar yatırdıysa ona göre kazanç sağlayacak, bu bir faiz değil” denilerek kandırıldığını söyledi.

Yıllardır çalışıp kazandığım bütün paramı, emeğimi Seçil Erzan beni kandırarak yok etmiştir. Çok üzgünüm, bu olay beni çok yıprattı. Bütün birikimim bir anda gitti” ifadeleri çok konuşulmuştu.

Ayrıca Arda Duran Seçil Erzan ile yaptığı telefon konuşmasında ” Ya Seçilcim bizim hayatımız bitmiş senin hatırlamıyorum bu kadar basit mi? Ya Seçilcim ya sen arsamı sattırdın bana ya. Seçil Ben ne yapacağım? Karıma şimdi ne diyeceğim Seçil ya…” diyerek isyan etmişti.

MARCA: BÜYÜK BİR SERVETİN SONU

İspanya’nın önde gelen gazetelerinden Marca, bu yaşananları manşetine şöyle taşıdı:

“Milyonlarca euroluk dolandırıcılığın kurbanı Arda Turan’ın tüm emeği bir anda yok oldu”

Arda Turan’ın Atletico Madrid ve Barcelona gibi büyük kulüplerde forma giydiği vurgulanan haberde şu ifadeler yer aldı:

“Kötü bir yatırım büyük bir servetin sonu olabilir. Arda Turan, milyonlarca euroluk dolandırıcılık olayının kurbanı oldu. Barcelona, Atletico Madrid ve Galatasaray’da forma giyen Arda Turan, güçlü bir servete sahip oldu. Ancak bu serbet yok olmuş olabilir.

Ayrıca Fernando Muslera, Emre Çolak, Emre Belözoğlu ve Selçuk İnan gibi futbolcular da mağdur oldu. Bu isimlerle birlikte 18 kişi daha para kaybetti”

EYÜPSPOR’DAN DESTEK

Tüm hafta boyunca Seçil Erzan davası gündemden düşmezken Arda Turan’a teknik direktörlüğünü yaptığı kulüpten de destek geldi.

Manisa FK’yı 2-1 mağlup eden Eyüpspor’un sosyal medya hesabından “Aile” ifadelerinin yer aldığı bir paylaşım yaptı. Yönetim ve futbolcuların Arda Turan’a sarılmaları dikkat çekti.

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World