30’dan fazla CES2024 İnovasyon Ödülü kazandı

30’dan fazla ces2024 i̇novasyon ödülü kazandı

LG , CES 2024 İnovasyon Ödülleri’nde yaşam tarzı çözümlerinin teknolojik ve tasarım farkıyla bir kez daha tanındı.

LG , CES 2024 İnovasyon Ödülleri’nde yaşam tarzı çözümlerinin teknolojik ve tasarım farkıyla bir kez daha tanındı. Beyaz Eşya, Ev Eğlencesi ve B2B kategorilerinde, aralarında LG OLED TV’ler için iki imrenilen İnovasyonun En İyisi Ödülü de bulunduğu, 30’dan fazla CES2024 İnovasyon Ödülü kazandı. Dünyanın en büyük yıllık tüketici elektroniği fuarı olan CES’in arkasındaki kuruluş olan Consumer Technology Association (CTA) tarafından her yıl verilen CES İnovasyon Ödülü programı, çok sayıda cihaz ve teknoloji kategorisinde yenilikçi tüketici ürün ve hizmetlerini ödüllendiriyor. LG’nin CES 24 ‘te alacağı 33 CES İnovasyon Ödülü’nden 15’i LG TV’lere, 12’si LG OLED’e verildi. Bu, şirketin kendinden aydınlatmalı TV’lerinin CES 2024 İnovasyon Ödülü’nü üst üste 12. yıl alması anlamına geliyor. OLED TV’lerin lideri ve orijinal yaratıcısı olan LG, premium TV inovasyonunu her geçen yıl daha da geliştiriyor. Bugün LG, 42 ila 97 inç ekran boyutlarında en geniş OLED TV serisinin yanı sıra benzersiz ve yenilikçi OLED TV form faktörlerini sunuyor. LG OLED TV’ler, canlı, doğru renkler, derin siyahlar ve sonsuz kontrast sunan olağanüstü görüntü kalitesi nedeniyle dünya çapındaki tüketiciler tarafından ödüllendiriliyor. Onurlandırılan LG Ev Eğlencesi yenilikleri arasında LG Soundbar’lar, LG XBOOM Taşınabilir Hoparlörler ve LG Smart TV webOS uygulamaları da yer alıyor. Bu yıl onurlandırılan LG Beyaz Eşya ürünleri arasında ise, LG SIGNATURE Yıkama ve Kurutma Makineleri yer alıyor. Ödüllendirilen LG İş Çözümleri ürünleri arasında LG UltraGear Oyun Monitörleri, LG SMART Monitör, LG gram Dizüstü Bilgisayarlar ve LG CLOi ServeBot bulunuyor.

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World